Cerkamed

Grid View:
Quickview

KIDS SHIELD skydeliai vaikams ant nosies ir burnos N2,CERKAMED

Vaikiškas skydelis ant nosies ir burnos. Savybės: - patogus ir ergonomiškas - lengvas kvėpavimas - puikiai tinka po akiniais - universalus dydis - skydelis gali būti naudojamas virš kaukės, kad būtų sustiprinta apsauga. Pakuotėje: 2 vnt skydelių..

Out Of Stock
Quickview
Quickview

Koferdamo servetėlės, Cerkamed

Servetėlės ​​- sugeria drėgmę ir apsaugo jautrią odą nuo sąlyčio su koferdamo guma. Pakuotėje - 36 vnt...

Out Of Stock
Quickview

Veido skydas Comfort Relax žalias, Cerkamed

Apsauginis veido skydelis žalios spalvos. Puiki apsauga ir komfortas darbo metu kiekvienam gydytojui ar technikui. Modernaus dizaino, ergonomiškos formos.veido skydas yra lankstus ir mažo svorio. Lengvai reguliuojasi rėmas. Parduodami pakuotėmis. ..

Quickview

Best-Cord Nano retrakcinis siūlas #0000, Cerkamed

Retrakcnis siūlas impregnuotas aliuminio chloridu. Pagamintas iš poliesterinio poliamido. Siūlo ilgis - 254 cm. Dydis: #0000 Pakuotėje: 1 vnt...

Quickview

Veido skydo Comfort Standard papildymas, Cerkamed

Cerkamed Standard veido skydų papildymai. Pakuotėje: 5 vnt. ..

Quickview

Veido skydas Comfort Standard baltas, Cerkamed

Apsauginis veido skydelis baltos spalvos. Puiki apsauga ir komfortas darbo metu kiekvienam gydytojui ar technikui. Modernaus dizaino, ergonomiškos formos.veido skydas yra lankstus ir mažo svorio. Lengvai reguliuojasi rėmas. Parduodami pakuotėmis. ..

Out Of Stock
Quickview

Veido skydas Comfort Relax rožinis, Cerkamed

Apsauginis veido skydelis rožinės spalvos. Puiki apsauga ir komfortas darbo metu kiekvienam gydytojui ar technikui. Modernaus dizaino, ergonomiškos formos.veido skydas yra lankstus ir mažo svorio. Lengvai reguliuojasi rėmas. Parduodami pakuotėmis.   ..

Quickview

RAINBOW FLOW skystas kompozitas, Cerkamed

Šviesa kietinamas takus kompozitas skirtas, tuštumų pieniniuose ir nuolatiniuose dantyse užpildymui. Taip pat, griovelių lakavimui, šaknų kanalų ženklinimui.  Pakuotėje: Geltonos spalvos 1 g kompozitas, žaismingas lipdukas vaikams.    ..

Quickview

RAINBOW FLOW skystas kompozitas, Cerkamed

Šviesa kietinamas takus kompozitas skirtas, tuštumų pieniniuose ir nuolatiniuose dantyse užpildymui. Taip pat, griovelių lakavimui, šaknų kanalų ženklinimui.  Pakuotėje: Rožinės spalvos 1 g kompozitas, žaismingas lipdukas vaikams.    ..

Quickview

RAINBOW FLOW skystas kompozitas, Cerkamed

Šviesa kietinamas takus kompozitas skirtas, tuštumų pieniniuose ir nuolatiniuose dantyse užpildymui. Taip pat, griovelių lakavimui, šaknų kanalų ženklinimui.  Pakuotėje: Violetinės spalvos 1 g kompozitas, žaismingas lipdukas vaikams.    ..

Quickview

RAINBOW FLOW skystas kompozitas, Cerkamed

Šviesa kietinamas takus kompozitas skirtas, tuštumų pieniniuose ir nuolatiniuose dantyse užpildymui. Taip pat, griovelių lakavimui, šaknų kanalų ženklinimui.  Pakuotėje: Žalios spalvos 1 g kompozitas, žaismingas lipdukas vaikams.    ..

Quickview

RAINBOW FLOW skystas kompozitas, Cerkamed

Šviesa kietinamas takus kompozitas skirtas, tuštumų pieniniuose ir nuolatiniuose dantyse užpildymui. Taip pat, griovelių lakavimui, šaknų kanalų ženklinimui.  Pakuotėje: Oranžinės spalvos 1 g kompozitas, žaismingas lipdukas vaikams.    ..

Quickview

RAINBOW FLOW skystas kompozitas, Cerkamed

Šviesa kietinamas takus kompozitas skirtas, tuštumų pieniniuose ir nuolatiniuose dantyse užpildymui. Taip pat, griovelių lakavimui, šaknų kanalų ženklinimui.  Pakuotėje: Mėlynos spalvos 1 g kompozitas, žaismingas lipdukas vaikams.    ..

Quickview

Cinko oksido milteliai, Cerkamed

Preparatas rekomenduojamas pastų, pagrinde su eugenoliu maišymui, kaip laikino ir šaknų kanalų užpildo priemonė. Laikinas cinko oksido - eugenolio cemento užpildas džiovina ir stimuliuoja antrinio dentino formavimąsi. Sudėtis: 100% farmacinio švarumo cinko oksidas. Pakuotėje: Buteliukas, kuriame yra 50 g preparato...

Showing 1 to 15 of 44 (3 Pages)