ACTEON

Grid View:
Quickview

Air N Go sodos milteliai burnos higienai, Acteon

„Air n Go Classic Powder Lemon“ yra 76 µm natrio bikarbonato milteliai, sukurti tam, kad būtų užtikrintas veiksmingas ir švelnus visų valomų paviršių gydymas. Sodos milteliai pašalina spalvotas dėmes ir bakterijų apnašas net tose vietose, prie kurių sunku patekti. Dėl švelnios ir efektyvios sudėties gydymo metu kraujavimas būna ypač minimalus, tod..

Quickview

Air N Go sodos milteliai burnos higienai, Acteon

„Air n Go Classic Powder Peppermint“ yra 76 µm natrio bikarbonato milteliai, sukurti tam, kad būtų užtikrintas veiksmingas ir švelnus visų valomų paviršių gydymas. Sodos milteliai pašalina spalvotas dėmes ir bakterijų apnašas net tose vietose, prie kurių sunku patekti. Dėl švelnios ir efektyvios sudėties gydymo metu kraujavimas būna ypač minimalus..

Quickview

Air N Go sodos milteliai burnos higienai, Acteon

„Air n Go Classic Powder Rapsberry“ yra 76 µm natrio bikarbonato milteliai, sukurti tam, kad būtų užtikrintas veiksmingas ir švelnus visų valomų paviršių gydymas. Sodos milteliai pašalina spalvotas dėmes ir bakterijų apnašas net tose vietose, prie kurių sunku patekti. Dėl švelnios ir efektyvios sudėties gydymo metu kraujavimas būna ypač minimalus,..

Quickview

Air N Go sodos milteliai burnos higienai, Acteon

„Air n Go Classic Powder Neutral“ yra 76 µm natrio bikarbonato milteliai, sukurti tam, kad būtų užtikrintas veiksmingas ir švelnus visų valomų paviršių gydymas. Sodos milteliai pašalina spalvotas dėmes ir bakterijų apnašas net tose vietose, prie kurių sunku patekti. Dėl švelnios ir efektyvios sudėties gydymo metu kraujavimas būna ypač minimalus, t..

Quickview

Instrumentas skaleriui K25-25 mm, Acteon

Antgaliukai skaleriui, 0.25 mm skersmens ir 25 mm ilgio. Pakuotėje - 4 vnt. ..

Quickview

Instrumentas skaleriui K15-25 mm, Acteon

Antgaliukai skaleriui, 0.15 mm skersmens ir 25 mm ilgio.Pakuotėje - 4 vnt. ..

Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)