Grid View:
Quickview

MULTI Multi-Cal pasta 4x1.2ml + 8tips Pulpdent

Kalcio hidroksido pasta naudojama gydant šaknies kanalus kaip antibakterinis intrakanalinis užpildas gydyti periapikalinius pažeidimus, abscesus, šaknų rezorbciją, trauminius sužalojimus ir kitus komplikuotus atvejus. Lengvai pašalinama. Pakuotėje: švirkštas 1,2 ml- 4 vnt., adatėlės- 8 vnt.  ..

Quickview

Ėsdinimo gelis Porcelain etch kit PEG, Pulpdent

Porceliano ėsdinimo gelis. Vienos minutės ėsdinimo aplikacija porceliano vainikėliams, karūnėlėms, įtrūkusiems porceliano paviršiams prieš bondą. Šis aukščiausios kokybės porceliano ėsdinimo gelis nenudažys porceliano, kompozitų ar dervos cementų. Nėra takus, lieka ten kur aplikuojama, lengvai nusiplauna. Sudėtis: 9,6% vandenilio fluorido rūgštis...

Quickview

Laikina kalcio hidroksido pasta Temp-Canal enhanced, Pulpdent

Laikina kalcio hidroksido pasta šaknų kanalų gydymui. Gydo periapikinius pažeidimus, abscesus, trauminius sužalojimus, šaknų rezorbciją, šaknų perforaciją ir kraujuojančius kanalus. Lengvai pašalinamas failo pagalba.Pasta teka per 27 dydžio, 25 mm endodontines adatas, kurios turi 2 šonines angas ir uždarą apačią, kad patogiai pasidengtų kanalų sie..

Quickview

Kalcio pasta su jodoformu, FORE Forendo, Pulpdent

Kalcio hidroksido pasta su jodoformu šaknies kanalo gydymui. „Forendo Paste“ - tai intrakanalinis tvarstis, naudojamas gydant šaknies kanalus kai reikalinga išplėstinė kalcio hidroksido terapija. Indikacijos: * gydo abscesus ir periapikinius pažeidimus; * gydo trauminius sužalojimus, šaknų rezorbciją, lūžius ir perforacijas; * gydo pūlinius, k..

Quickview

Kalcio hidroksido pasta PSY, 3ml, Pulpdent

„Pulpdent Paste“ naudojama gydant šaknies kanalus kaip antibakterinis intrakanalinis užpildas gydyti periapikalinius pažeidimus, abscesus, šaknų rezorbciją, trauminius sužalojimus ir kitus komplikuotus atvejus. Kalcio hidroksido pasta kurios pH> 12, yra bakteriostatinė, baktericidinė ir radioaktyvi.  Pakuotėje: 3 ml švirkštas.  ..

Quickview

EDTA-60 17% skystis šaknų kanalų praplovimui, Pulpdent

Preparatas skirtas naudoti dantų gydymo metu dantų šaknies kanalui skalauti. Neutralus pH. Pakuotėje: buteliukas su 60 ml. preparato...

Quickview

EDTA - 120 17% skystis šaknų kanalų praplovimui, Pulpdent

Preparatas skirtas naudoti dantų gydymo metu dantų šaknies kanalui skalauti. Neutralus pH. Pakuotėje: buteliukas su 120 ml. preparato...

Out Of Stock
Quickview

Best-Cord Nano retrakcinis siūlas #0000, Cerkamed

Retrakcnis siūlas impregnuotas aliuminio chloridu. Pagamintas iš poliesterinio poliamido. Siūlo ilgis - 254 cm. Dydis: #0000 Pakuotėje: 1 vnt...

Quickview

Gelatamp sterilios hemostatinės kempinėlės, Coltene

„Gelatamp“ yra kraujavimą stabdanti želatininė kempinė, kurios sudėtyje yra 5 % koloidinio sidabro. Įdėta į operuotą ertmę, ji pagerina žaizdos gijimą, o jeigu žaizda yra mažesnė, ją galima apkirpti iki reikalingo dydžio. Tolygiai akyta putų struktūra absorbuoja kelis kartus didesnį kraujo kiekį nei jos pačios svoris, dėl didelio paviršiaus skatina..

Quickview

Roeko endo stovelis, Coltene

Stovelis pagamintas iš aukštos kokybės chromo nikelio metalo lydinio. Prieš naudojant stovelį būtina jį išplauti su švelniu plovikliu.  Stovelį galima autoklavuoti prie 121 °C, 1.1 baro arba prie 134 °C, 2.2 baro. Pakuotėje: 1 vnt...

Quickview

Gelatamp hemostatinės kempinėlės, Coltene

„Gelatamp“ yra kraujavimą stabdanti želatininė kempinė, kurios sudėtyje yra 5 % koloidinio sidabro. Įdėta į operuotą ertmę, ji pagerina žaizdos gijimą, o jeigu žaizda yra mažesnė, ją galima apkirpti iki reikalingo dydžio. Tolygiai akyta putų struktūra absorbuoja kelis kartus didesnį kraujo kiekį nei jos pačios svoris, dėl didelio paviršiaus skatina..

Quickview

Kalcio hidroksido milteliai, Cerkamed

Preparatas skirtas odontologiniam gydymui, medžiaga naudojama laikinam šaknų kanalų užpildymui, bei tiesioginiam ir netiesioginiam pulpos padengimui. Preparatas remineralizuoja kietuosius danties audinius, sandariai uždaro šaknies kanalą iki galutinio užpildymo. Hydrocal pagrindu gaminamos pastos skiedžiamos pasirinktu skysčiu, dažniausiai fiziolog..

Quickview

Endo-Prep 10% EDTA, kremas danties šaknų kanalų platinimui, Cerkamed

Preparatas naudojamas mechaninio šaknų kanalų apdirbimo procese. Preparato sudėtyje esantis EDTA padeda pašalinti iš kalcifikuotų kanalų kalcio druskas ir pulpą, pagreitina kanalų valymo ir formavimo procesą. Kartu su natrio hipochloritu balina dantis, kurių spalva pakito dėl audinių nekrozės. Karbamido peroksido ir NaOCl reakcija sukelia putojimą,..

Quickview

Endo Solution 17% EDTA skystis šaknų kanalų plovimui, Cerkamed

Preparatas naudojamas mechaninio šaknų kanalų apdirbimo procese. Palengvina kanalo išvalymą ir išplovimą, pašalina tepųjį sluoksnį, atidengiant dentino kanaliukų angas. Preparato sudėtyje esantis dinatrio edetatas (EDTA) išplauna kalcio ir magnio jonus ir suminkština viršutinį dentino sluoksnį, tuo pačiu palengvindamas jo pašalinimą ir kanalo išval..

Quickview

Endo - Top šaknies kanalų praplovimo irigacinės adatos, Cerkamed

Šaknies kanalų praplovimo irigacinės adatos. Įpurškimas iš dviejų pusių, užsukamos.  Išmatavimai:  0,3 mm x 25 mm Parduodamos vienetais.   ..

Showing 1 to 15 of 32 (3 Pages)