Search - prime

Grid View:
Out Of Stock
Quickview

Beauti Sealant Primer surišėjas SHOFU, 3 ml

Savaime besiėsdinantis fluoridą išskiriantis surišėjas. Greita, lengva ir švelni sandarinimo sistema, kuriai nereikia ėsdinti rūgštimi ir skalauti. Konsistencija be burbuliukų. 30 sekundžių taikymas. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 3 ml Gamintojas: Shofu..

Out Of Stock
Quickview

Prime&Bond NT surišėjas, DENTSPLY, 4.5 ml

Šviesa kietinamas savaiminio gruntavimo (V karta), pilno ėsdinimo dentalinis surišėjas, skirtas sujungti kompozicines plombavimo medžiagas, metalą bei keramiką. Prime&Bond NT sujungia gruntą ir klijus viename buteliuke. Sumažinus komponentus ir apdorojimo etapus, naudojimas supaprastinamas, išlaikomas puikus sukibimo stiprumas ir apsauga nuo mikron..

Out Of Stock
Quickview

Prime&Bond XP surišėjas, DENTSPLY, 5 ml

„Prime&Bond XP“ yra universalūs „Etch&Rinse Adhesive“ klijai, skirti dervos pagrindo šviesoje kietėjančioms restauracinėms medžiagoms klijuoti prie emalio ir dentino. Prime&Bond XP reiškia papildomą našumą dėl didelio emalio ir dentino sukibimo stiprumo, lengvo ir patogaus užtepimo ir aukšto technikos tolerancijos laipsnio. Šviesos kietėjimas ner..

Out Of Stock
Quickview

Prime&Bond Active surišėjas, DENTSPLY, 4 ml

Universalus dentalinis surišėjas, kuriam tinka įvairios technikos: pilno, savaiminio ir selektyvaus ėsdinimo. Tinka tiesioginėms ir netiesioginėms restauracijoms, puikiai suriša dantų emalį ir dentiną su kompozitais, cirkoniu ir metalais. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 4 ml Gamintojas: Dentsply Sirona..

Quickview

Universal Primer Y0060 surišėjas, SHOFU, 5ml

„Shofu Universal Primer“ supaprastina sukibimą, užtikrindamas išskirtinai patikimą visų dantų lydinių, cirkonio ir aliuminio oksido pagrindu pagamintų keramikos restauracijų sukibimą. Lengvai ir efektyviai tepamas. Šis universalus gruntas idealiai tinka klijuoti dervas prie visų rūšių karkasų, sukurtų naudojant CAD/CAM technologiją, ir atliekant in..

Out Of Stock
Quickview

Ceramic Primer II GC surišėjas, 3 ml

Specialus gruntas, padedantis sukurti tvirtą jungtį tarp visų netiesioginių estetinių restauracijų ir dervinio cemento, atliekant cementavimo procedūras, arba tiesioginias kompozitų pataisas.  SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 3 ml Gamintojas: GC..

Quickview

Surišėjas Composite Primer GC, 3 ml

Šviesa kietinamas bondas gerinantis dviejų kompozito sluoksnių sukibimą.  SAVYBĖS:  Kiekis pakuotėje: 3 ml Gamintojas: GC..

Out Of Stock
Quickview

Prime&Bond Active surišėjas, DENTSPLY, 2.5 ml

Universalus dentalinis surišėjas, kuriam tinka įvairios technikos: pilno, savaiminio ir selektyvaus ėsdinimo. Tinka tiesioginėms ir netiesioginėms restauracijoms, puikiai suriša dantų emalį ir dentiną su kompozitais, cirkoniu ir metalais. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 2,5 ml Gamintojas: Dentsply Sirona..

Quickview

Gruntas Syntac Primer, Ivoclar Vivadent, 3g

„Syntac“ primer yra gruntas, skirtas chemiškai tvirtam ryšiui tarp kompozicinių medžiagų ir danties struktūros. Privalumai: - tiesioginėms ir netiesioginėms restauracijoms - pooperacinio jautrumo sumažinimas - didelis tiesioginis dentino / emalio ir kompozito suderinamumas. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 3g Gamintojas: Ivoclar Vivadent..

Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)