Grid View:
Quickview

Balinimo gelis 16% (melionas), Ultradent

16% (karbamido peroksido) dantų balinimo gelis „Opalescence“ skirtas naudoti su balinimo kapomis naudojimui namuose. Gelyje yra 20% vandens, kad būtų išvengta dehidratacijos, o lipni, klampi formulė padeda išvengti pratekėjimų. Produkte nėra kalio nitrato ar fluoro. Skonis: melionų Pakuotėje 1,2 ml švirkštukas- 1 vnt...

Quickview

Balinimo gelis 10% (melionas), Ultradent

10% (karbamido peroksido) dantų balinimo gelis „Opalescence“ skirtas naudoti su balinimo kapomis naudojimui namuose. Gelyje yra 20% vandens, kad būtų išvengta dehidratacijos, o lipni, klampi formulė padeda išvengti pratekėjimų. Produkte nėra kalio nitrato ar fluoro. Skonis: melionų Pakuotėje 1,2 ml švirkštukas- 1 vnt...

Quickview

Ofisinis balinimo gelis, 40%, papildymas, WHITEsmile

Ofisinio balinimo papildymas savo sudėtyje turi 40% vandenilio peroksido (sumaišytas 32%). Tinka stipriai pakitusių dantų spalvos medicininiam balinimui. Seanso trukmė- 15-20 min. Gali būti naudojamas vieno ar visų dantų balinimui, įskaitant endodontiniu būdu gydomų ne gyvybiškai svarbių dantų balinimą. Gali būti naudojamas tiek su šviesa tiek be j..

Quickview

Ofisinis balinimo rinkinys 40% (vieno paciento), WHITEsmile

Ofisinis balinimas savo sudėtyje turi 40% vandenilio peroksido (sumaišytas 32%). Tinka stipriai pakitusių dantų spalvos medicininiam balinimui. Seanso trukmė- 15-20 min. Gali būti naudojamas vieno ar visų dantų balinimui, įskaitant endodontiniu būdu gydomų ne gyvybiškai svarbių dantų balinimą. Gali būti naudojamas tiek su šviesa tiek be jos. Tik p..

Quickview

Balinimo gelis, 16% karbamido peroksido, Optident

„White Dental Beauty“ dantų balinimo rinkiniai, puikiai tinka pacientams, kuriems rūpi balinamojo gelio kokybė. Kiekviename paciento rinkinyje yra reikalingas balinimo kiekis maždaug dviejų savaičių balinimui. 16% karbamido peroksido rezultatai yra panašūs į 6% vandenilio peroksido, tačiau balinimo laikas yra ilgesnis. Rekomenduojamas balinimo lai..

Quickview

Balinimo gelis 16% (neutralus), Ultradent

16% (karbamido peroksido) dantų balinimo gelis „Opalescence“ skirtas naudoti su balinimo kapomis naudojimui namuose. Gelyje yra 20% vandens, kad būtų išvengta dehidratacijos, o lipni, klampi formulė padeda išvengti pratekėjimų. Produkte nėra kalio nitrato ar fluoro. Skonis: neutralus Pakuotėje 1,2 ml švirkštukas- 1 vnt...

Quickview

Balinimo gelis 16% (mėta), Ultradent

16% (karbamido peroksido) dantų balinimo gelis „Opalescence“ skirtas naudoti su balinimo kapomis naudojimui namuose. Gelyje yra 20% vandens, kad būtų išvengta dehidratacijos, o lipni, klampi formulė padeda išvengti pratekėjimų. Produkte nėra kalio nitrato ar fluoro. Skonis: mėta Pakuotėje 1,2 ml švirkštukas- 1 vnt...

Quickview

Balinimo pieštukas, 16% karbamido peroksida, mėtų skonio, WHITEsmile

Dantų balinimo pieštukas yra lengviausias būdas pašviesinti dantis. Galima naudoti po profesionalaus dantų balinimo, kad rezultatas išliktų kuo ilgiau. Lengva ir patogu naudotis. Speciali formulė su karbamido peroksidu. Patarimas: Kad jūsų balta šypsena išliktų dar ilgiau ir apsaugotumėte dantis, rekomenduojame naudoti balinamąją dantų pastą su 3..

Quickview

Balinimo gelis, 10% karbamido peroksido, Optident

„White Dental Beauty“ dantų balinimo rinkiniai, puikiai tinka pacientams, kuriems rūpi balinamojo gelio kokybė. Kiekviename paciento rinkinyje yra reikalingas balinimo kiekis maždaug dviejų savaičių balinimui.  Rekomenduojamas balinimo laikas yra 2-4 valandos, taip pat galima laikyti ir per naktį. Visą balinimo trukmę nustato odontologas. Šis gel..

Quickview

Balinimo gelis, 6% vandenilio peroksido, Optident

6% vandenilio peroksidas atitinka 18% karbamido peroksido ir yra pats stipriausias balinimo gelis namuose, kurį leidžia ES reglamentai, todėl jį rekomenduojama naudoti po 30–90 minučių. Skirta balinimui namuose su balinimo kapomis. Viso gydymo trukmę nustato odontologas. Gelis gali būti laikomas ilgiau nei 24 mėnesius, esant 2–24 ° C temperatūrai...

Quickview

Balinimo gelis Mild, 5% karbamido peroksido, Optident

5% karbamido peroksidas yra švelniausias „White Dental Beauty“ dantų balinimo gelis. Sukurtas žmonėms, turintiems jautrius dantis. Net turėdamas mažiau peroksido, šis gelis yra toks pat veiksmingas kaip 10% karbamido peroksido gelis dėl NOVON galios. 5% karbamido peroksido rekomenduojama vartoti po 2-4 valandas ir jį galima laikyti per naktį. Visą ..

Quickview

Balinimo gelis 16% Home Whitening, WHITEsmile

16 % karbamido peroksido balinamasis gelis skirtas balinimui su kapomis. Reikiamą balinimo seansų skaičių numato odontologas. Švelnus balinimas- optimalūs rezultatai. Maža rizika atsirasti dantų jautrumui po balinimo procedūros. Pirmą kartą naudokite odontologijos klinikoje, o ne duokite pacientui naudoti namuose. Vyresniems nei 18 metų pacientams...

Quickview

Ofisinis balinimas Opalescence™ Boost™40% (2 pacientų), Ultradent

„Opalescence Boost“  yra chemiškai aktyvuotas gelis, pašviesina ir išbalina dantis maždaug po valandos, odontologo kėdėje. Galingas 40% vandenilio peroksido gelis yra chemiškai aktyvuojamas, kuriam nereikia šviesos. Naudojant unikalią dvigubo švirkšto konfigūraciją, prieš naudojimą suaktyvinama 40% vandenilio peroksido formulė, taip užtikrinama, ka..

Quickview

Ofisinis balinimas Opalescence™ Boost™40% (4 pacientų), Ultradent

„Opalescence Boost“  yra chemiškai aktyvuotas gelis, pašviesina ir išbalina dantis maždaug po valandos, odontologo kėdėje. Galingas 40% vandenilio peroksido gelis yra chemiškai aktyvuojamas, kuriam nereikia šviesos. Naudojant unikalią dvigubo švirkšto konfigūraciją, prieš naudojimą suaktyvinama 40% vandenilio peroksido formulė, taip užtikrinama, ka..

Quickview

Balinimo gelis, 10% karbamido peroksido, Optident

Puikiai tiks tiems pacientam, kurie tik padeda dantų balinimo "kelionę". 10% karbamido peroksido gelį rekomenduojama vartoti po 2-4 valandas ir jį galima nešioti per naktį. Viso gydymo trukmę nustato odontologas. Gelis gali būti laikomas ilgiau nei 24 mėnesius, esant 2–24 ° C temperatūrai. Savybės - „White Dental Beauty“ dantų balinimo geliuose..

Showing 1 to 15 of 19 (2 Pages)