Grid View:
Quickview

Ofisinis balinimo rinkinys 40% (vieno paciento), WHITEsmile

Ofisinis balinimas savo sudėtyje turi 40% vandenilio peroksido (sumaišytas 32%). Tinka stipriai pakitusių dantų spalvos medicininiam balinimui. Seanso trukmė- 15-20 min. Gali būti naudojamas vieno ar visų dantų balinimui, įskaitant endodontiniu būdu gydomų ne gyvybiškai svarbių dantų balinimą. Gali būti naudojamas tiek su šviesa tiek be jos. Tik p..

Quickview

Balinimo gelis, 16% karbamido peroksido, Optident

„White Dental Beauty“ dantų balinimo rinkiniai, puikiai tinka pacientams, kuriems rūpi balinamojo gelio kokybė. Kiekviename paciento rinkinyje yra reikalingas balinimo kiekis maždaug dviejų savaičių balinimui. 16% karbamido peroksido rezultatai yra panašūs į 6% vandenilio peroksido, tačiau balinimo laikas yra ilgesnis. Rekomenduojamas balinimo lai..

Quickview

Balinimo gelis, 10% karbamido peroksido, Optident

Puikiai tiks tiems pacientam, kurie tik padeda dantų balinimo "kelionę". 10% karbamido peroksido gelį rekomenduojama vartoti po 2-4 valandas ir jį galima nešioti per naktį. Viso gydymo trukmę nustato odontologas. Gelis gali būti laikomas ilgiau nei 24 mėnesius, esant 2–24 ° C temperatūrai. Savybės - „White Dental Beauty“ dantų balinimo geliuose..

Quickview

Balinimo gelis 16% Home Whitening, WHITEsmile

16 % karbamido peroksido balinamasis gelis skirtas balinimui su kapomis. Reikiamą balinimo seansų skaičių numato odontologas. Švelnus balinimas- optimalūs rezultatai. Maža rizika atsirasti dantų jautrumui po balinimo procedūros. Pirmą kartą naudokite odontologijos klinikoje, o ne duokite pacientui naudoti namuose. Vyresniems nei 18 metų pacientams...

Quickview

Balinimo gelis, 10% karbamido peroksido, Optident

„White Dental Beauty“ dantų balinimo rinkiniai, puikiai tinka pacientams, kuriems rūpi balinamojo gelio kokybė. Kiekviename paciento rinkinyje yra reikalingas balinimo kiekis maždaug dviejų savaičių balinimui.  Rekomenduojamas balinimo laikas yra 2-4 valandos, taip pat galima laikyti ir per naktį. Visą balinimo trukmę nustato odontologas. Šis gel..

Quickview

Opalescence Boost PF 40%

„Opalescence Boost“  yra chemiškai aktyvuotas gelis, pašviesina ir išbalina dantis maždaug po valandos, odontologo kėdėje. Galingas 40% vandenilio peroksido gelis yra chemiškai aktyvuojamas, kuriam nereikia šviesos. Naudojant unikalią dvigubo švirkšto konfigūraciją, prieš naudojimą suaktyvinama 40% vandenilio peroksido formulė, taip užtikrinama, ka..

Quickview

Opalescence 10% Melon

10% (karbamido peroksido) dantų balinimo gelis „Opalescence“ skirtas naudoti su balinimo kapomis naudojimui namuose. Gelyje yra 20% vandens, kad būtų išvengta dehidratacijos, o lipni, klampi formulė padeda išvengti pratekėjimų. Produkte nėra kalio nitrato ar fluoro. Skonis: melionų Pakuotėje 1,2 ml švirkštukas- 1 vnt...

Quickview

Balinimo pieštukas, 16% karbamido peroksida, mėtų skonio, WHITEsmile

Dantų balinimo pieštukas yra lengviausias būdas pašviesinti dantis. Galima naudoti po profesionalaus dantų balinimo, kad rezultatas išliktų kuo ilgiau. Lengva ir patogu naudotis. Speciali formulė su karbamido peroksidu. Patarimas: Kad jūsų balta šypsena išliktų dar ilgiau ir apsaugotumėte dantis, rekomenduojame naudoti balinamąją dantų pastą su 3..

Quickview

Balinimo gelis, 6% vandenilio peroksido, Optident

6% vandenilio peroksidas atitinka 18% karbamido peroksido ir yra pats stipriausias balinimo gelis namuose, kurį leidžia ES reglamentai, todėl jį rekomenduojama naudoti po 30–90 minučių. Skirta balinimui namuose su balinimo kapomis. Viso gydymo trukmę nustato odontologas. Gelis gali būti laikomas ilgiau nei 24 mėnesius, esant 2–24 ° C temperatūrai...

Quickview

ofisinis balinimas IN-OFFICE 35%, WHITEsmile

Ofisinis balinimas savo sudėtyje turi 35% karbamido peroksido, skirta naudoti odontologijos kabinete su dantų balinimo kapomis.  Norimi rezultatai pasiekiami per 3-7 kartus po 30-60 minučių. Ofisinis balinimas taip pat tinka vidiniam endo balinimui. Naudoti tik odontologijos klinikoje, vyresniems nei 18 metų pacientams. Pakuotėje: 3 ml švirkštuka..

Out Of Stock
Quickview

Opalescence 16% regular

16% (karbamido peroksido) dantų balinimo gelis „Opalescence“ skirtas naudoti su balinimo kapomis naudojimui namuose. Gelyje yra 20% vandens, kad būtų išvengta dehidratacijos, o lipni, klampi formulė padeda išvengti pratekėjimų. Produkte nėra kalio nitrato ar fluoro. Skonis: neutralus Pakuotėje 1,2 ml švirkštukas- 1 vnt...

Out Of Stock
Quickview

Opalescence 16% Mint

16% (karbamido peroksido) dantų balinimo gelis „Opalescence“ skirtas naudoti su balinimo kapomis naudojimui namuose. Gelyje yra 20% vandens, kad būtų išvengta dehidratacijos, o lipni, klampi formulė padeda išvengti pratekėjimų. Produkte nėra kalio nitrato ar fluoro. Skonis: mėta Pakuotėje 1,2 ml švirkštukas- 1 vnt...

Out Of Stock
Quickview

Opalescence 16% Melon

16% (karbamido peroksido) dantų balinimo gelis „Opalescence“ skirtas naudoti su balinimo kapomis naudojimui namuose. Gelyje yra 20% vandens, kad būtų išvengta dehidratacijos, o lipni, klampi formulė padeda išvengti pratekėjimų. Produkte nėra kalio nitrato ar fluoro. Skonis: melionų Pakuotėje 1,2 ml švirkštukas- 1 vnt...

Out Of Stock
Quickview

Ofisinis balinimo rinkinys Light Whitening AC, 32%, WHITEsmile

Balinimo  (32% peroksido) rinkinys skirtas balinti stipriai pakitusią spalvą turinčius dantis. Tokio emalio ir dentino spalvos pasikeitimo priežastys gali būti įvairios:  liga, sužalojimai, medicininis gydymas ar per didelis dažančių medžiagų įsiskverbimas. Šiems atvejams reikalingos specialios medicininės priemonės, siekiant atkurti sveiką dantų i..

Out Of Stock
Quickview

Ofisinis balinimo gelis, 40%, papildymas, WHITEsmile

Ofisinio balinimo papildymas savo sudėtyje turi 40% vandenilio peroksido (sumaišytas 32%). Tinka stipriai pakitusių dantų spalvos medicininiam balinimui. Seanso trukmė- 15-20 min. Gali būti naudojamas vieno ar visų dantų balinimui, įskaitant endodontiniu būdu gydomų ne gyvybiškai svarbių dantų balinimą. Gali būti naudojamas tiek su šviesa tiek be j..

Showing 1 to 15 of 19 (2 Pages)