Grid View:
Quickview

Adhesor Fine cinko fosfatinis cementas SPOFADENTAL, shade 1, 80g+55g

Adhesor fine yra cinkofosfatinis cementas. Indikacijos: - karūnėlių, tiltų cementavimui. Plonas sluoksnis /25mkr./ leidžia atlikti tikslias cementavimo operacijas - pamušalinė medžiaga po amalgamos ir kompozicinėmis plombomis - laikinas užpildas iki 6 mėn. SAVYBĖS: Atspalvis: shade 1 Kiekis pakuotėje: 80 g miltelių ir 55 g skysčio Gamintoja..

Quickview

Adhesor cinko fosfatinis cementas SPOFADENTAL, shade 1, 80g+55g

Adhesor yra dviejų junginių cinko fosfato cementas miltelių ir skysčio pavidalu. Ši savaime kietėjanti medžiaga yra kliniškai įrodyta, labai patikima ir lengvai naudojama. Privalumai: - kliniškai įrodyta, labai patikima - lengvas maišymas  - išskirtinės mechaninės savybės, atsparumas gniuždymui virš 70 MPa - paprasta naudoti. Indikacija: Šis..

Quickview

Adhesor Carbofine Cinko polikarboksilatinis cementas, SPOFADENTAL, 80g+40g

Adhesor Carbofine yra nedirginantis cinko polikarboksilato dantų cementas, užtikrinantis natūralų sukibimą su kietais dantų audiniais ir yra kontrastingas rentgeno spinduliams. Dviejų komponentų sistema: 80 g miltelių ir 40 g skysčio. Puiki medžiaga cementavimui Indikacijos: Adhesor Carbofine skirtas įdėklams po amalgaminėmis ir kompozitinėmis pl..

Quickview

Dvigubo kietėjimo cementas Variolink esthetic DC refil light Ivoclar Vivadent, 5g

„Variolink Esthetic“ yra lengvas, dvigubo kietėjimo klijuojamas kompozitas, skirtas estetiniam ir ilgalaikiam keramikos ir kompozicinių dervų restauravimo cementavimui.  Indikacijos: -nuolatinis stiklo keramikos, ličio disilikatinių stiklo keramikos ir kompozicinių restauracijų cementavimas - puikus atspalvio stabilumas dėl patentuoto ir reaktyv..

Quickview

TempoSil 2 cinko oksido laikinas cementas, COLTENE, 11 g

TenpoSil 2 - unikalus A - silikono / cinko oksido laikinas cementas, užtikrinantis patikimą laikinų restauracijų fiksaciją prie natūralaus danties, kulties atsatymo medžiagų, metalo lydinių ir cirkonio. Tvirta ir elastinga medžiaga lengvai pašalinama nuo burnos audinių ar iš laikinos restauracijos. Greitas kietėjimo laikas burnoje ( 2 min.). SAVYB..

Quickview

Adhesor Fine milteliai SPOFADENTAL (shade 1), 80g

Adhesor fine yra cinkofosfatinis cementas. Indikacijos: - karūnėlių, tiltų cementavimui. Plonas sluoksnis /25mkr./ leidžia atlikti tikslias cementavimo operacijas - pamušalinė medžiaga po amalgamos ir kompozicinėmis plombomis - laikinas užpildas iki 6 mėn. SAVYBĖS: Atspalvis: shade 1 Kiekis pakuotėje: 80 g miltelių  Gamintojas: SpofaDental..

Quickview

Cinko oksido milteliai, CERKAMED, 50 g

Preparatas rekomenduojamas pastų, pagrinde su eugenoliu maišymui, kaip laikino ir šaknų kanalų užpildo priemonė. Laikinas cinko oksido - eugenolio cemento užpildas džiovina ir stimuliuoja antrinio dentino formavimąsi. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 50 g Gamintojas: Cerkamed..

Quickview

Cementas Variolink Esthetic LC neutral, Ivoclar Vivadent, 2g

„Variolink Esthetic“ yra dvigubo kietėjimo cementas kietinamas šviesa. Skirtas estetiniam ir ilgalaikiam keramikos ir kompozicinių dervų restauravimo cementavimui. Tik restauracijoms su mažu medžiagos storiu..

Quickview

Cementas Variolink Esthetic LC light+, Ivoclar Vivadent, 2g

„Variolink Esthetic“ yra dvigubo kietėjimo cementas kietinamas šviesa. Skirtas estetiniam ir ilgalaikiam keramikos ir kompozicinių dervų restauravimo cementavimui. Tik restauracijoms su mažu medžiagos storiu..

Quickview

Tempolink clear DC skaidrus, dvigubo kietėjimo laikinas cementas, DETAX, 5 ml

Maksimalaus sandarumo, lengvai pašalinimas. Labai estetiškas, todėl tinka venyrams, vainikėliams ir tiltams priekinių dantų srityje. Be eugenolio,  suderinamas su visais nuolatiniais cementais.  SAVYBĖS: Spalva: skaidri Kiekis pakuotėje: 5 ml, antgaliukai 8 vnt Gamintojas: Detax  ..

Quickview

Dvigubo kietėjimo cementas Variolink esthetic DC refil light+ Ivoclar Vivadent, 5g

„Variolink Esthetic“ yra lengvas, dvigubo kietėjimo klijuojamas kompozitas, skirtas estetiniam ir ilgalaikiam keramikos ir kompozicinių dervų restauravimo cementavimui.  Privalumai: - nuolatinis stiklo keramikos, ličio disilikatinių stiklo keramikos ir kompozicinių restauracijų cementavimas - puikus atspalvio stabilumas dėl patentuoto ir reaktyv..

Quickview

Cementas Variolink Esthetic LC light, Ivoclar Vivadent, 2g

„Variolink Esthetic“ yra dvigubo kietėjimo cementas kietinamas šviesa. Skirtas estetiniam ir ilgalaikiam keramikos ir kompozicinių dervų restauravimo cementavimui. Tik restauracijoms su mažu medžiagos storiu..

Quickview

Jodoformo milteliai, CERKAMED, 30 g

Jodoformas naudojamas šaknų kanalų gydymui. Veikia šiek tiek anesteziškai, hemostatiškai, nedirgina periapikalinių audinių. Preparatas neturi antiseptinių savybių, tik sąlyčio su audiniais metu, palaipsniui suyra ir išskiria laisvą jodą. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje : 30 g  Gamintojas: Cerkamed  ..

Quickview

Implantlink semi Forte cementas implantams, DETAX, 5 ml

Cementas implantams. Specialiai sukurtas pusiau nuolatiniam tvirtinimui ant atramų ir net ypač mažų atramų. Sustiprinto sukibimo bei atsparus gniuždymui. Lengvai pašalinamas net ir po ilgesnio laiko. Tikslus padėties nustatymas, mažas atsparumas poslinkiui. Spalva - natūrali nepermatoma. Suderinamas su visais medžiagų deriniais, dviguba kietėjimo..

Quickview

Implantlink semi Classic cementas implantams, DETAX, 5 ml

Cementas ilgalaikiams laikiniems protezams sutvirtinti. Užtikrina maksimalų tvirtinimo tikslumą. Perteklius pašalinamas itin lengvai, neprilimpa prie minkštųjų audinių. Žymiai mažesnis atsparumas poslinkiui nei įprasti cementai. Itin mažas plėvelės storis (8 µm) užtikrina maksimalų tvirtinimo tikslumą. Suderinamas su visais medžiagų deriniais, dvi..

Showing 1 to 15 of 34 (3 Pages)