Grid View:
Quickview

Coltosol F dentinas su fluoru, Coltene

„Coltosol F“ yra drėgmėje kietėjanti, rentgenokontrastinė, balta medžiaga, skirta dantų ertmių laikinam užpildymui. „Coltosol F“ yra cinko oksido / cinko sulfato pagrindo cementas, skirtas trumpalaikėms aplikacijoms (sukurtas naudoti daugiausia 1–2 savaites). Indikacijos: Laikinas I ir II klasės ertmių užpildymas. Laikinasis endodontinis s..

Quickview

TempoSil 2 cinko oksido laikinas cementas, Coltene

TenpoSil 2 - unikalus A - silikono / cinko oksido laikinas cementas, užtikrinantis patikimą laikinų restauracijų fiksaciją prie natūralaus danties,kulties atsatymo medžiagų, metalo lydinių ir cirkonio. Tvirta ir elastinga medžiaga lengvai pašalinama nuo burnos audinių ar iš laikinos restauracijos. Greitas kietėjimo laikas burnoje ( 2 min.). Talp..

Quickview

Detaferm laikinas užpildas su fluoru, Detax

Paruošta naudoti savaiminio kietėjimo laikino užpildymo medžiaga su kalcio fluoridu dantų remineralizacijai.  Lengvai išimama, greitai kietėja po kontakto su seilėmis. Spalva - balta nepermatoma. Pakuotėje: 40 g..

Quickview

Cinko oksido milteliai, Cerkamed

Preparatas rekomenduojamas pastų, pagrinde su eugenoliu maišymui, kaip laikino ir šaknų kanalų užpildo priemonė. Laikinas cinko oksido - eugenolio cemento užpildas džiovina ir stimuliuoja antrinio dentino formavimąsi. Sudėtis: 100% farmacinio švarumo cinko oksidas. Pakuotėje: Buteliukas, kuriame yra 50 g preparato...

Out Of Stock
Quickview

i-PRO laikinas dantų ertmių užpildas, i-dental

Laikinas dantų ertmių užpildas. Privalumai:  Gerai sukimba su danties paviršiumi. Nelimpa prie instrumento. Rentgenokontrastiškas Pasižymi stiprumu ir geromis kietėjimo savybėmis. Optimali konsistencija. Sudėtyje nėra eugenolio. Paskirtis: Laikinam dantų ertmių užpildymui. Laikinam vainikėlių cementavimui. Pakuotėje: ..

Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)