Grid View:
Quickview

Laikinas užpildas Coltosol F su fluoru, COLTENE, 38g

„Coltosol F“ yra drėgmėje kietėjanti, rentgenokontrastinė, balta medžiaga, skirta dantų ertmių laikinam užpildymui. „Coltosol F“ yra cinko oksido / cinko sulfato pagrindo cementas, skirtas trumpalaikėms aplikacijoms (sukurtas naudoti daugiausia 1–2 savaites). Su fluoru. Indikacijos: - laikinas I ir II klasės ertmių užpildymas. - laikinasis endod..

Quickview

Detaferm laikinas užpildas su fluoru, DETAX, 1 vnt

Paruošta naudoti savaiminio kietėjimo laikino užpildymo medžiaga su kalcio fluoridu dantų remineralizacijai.  Lengvai išimama, greitai kietėja po kontakto su seilėmis.  Medicinos prietaisas IIa (Medical device cl IIa). SAVYBĖS: Spalva: balta Kiekis pakuotėje: 40 g Gamintojas: Detax..

Quickview

TempoSil 2 cinko oksido laikinas cementas, COLTENE, 11 g

TenpoSil 2 - unikalus A - silikono / cinko oksido laikinas cementas, užtikrinantis patikimą laikinų restauracijų fiksaciją prie natūralaus danties, kulties atsatymo medžiagų, metalo lydinių ir cirkonio. Tvirta ir elastinga medžiaga lengvai pašalinama nuo burnos audinių ar iš laikinos restauracijos. Greitas kietėjimo laikas burnoje ( 2 min.). SAVYB..

Quickview

Cinko oksido milteliai, CERKAMED, 50 g

Preparatas rekomenduojamas pastų, pagrinde su eugenoliu maišymui, kaip laikino ir šaknų kanalų užpildo priemonė. Laikinas cinko oksido - eugenolio cemento užpildas džiovina ir stimuliuoja antrinio dentino formavimąsi. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 50 g Gamintojas: Cerkamed..

Quickview

i-PRO laikinas dantų ertmių užpildas, i-dental

Laikinas dantų ertmių užpildas. Privalumai:  Gerai sukimba su danties paviršiumi. Nelimpa prie instrumento. Rentgenokontrastiškas Pasižymi stiprumu ir geromis kietėjimo savybėmis. Optimali konsistencija. Sudėtyje nėra eugenolio. Paskirtis: Laikinam dantų ertmių užpildymui. Laikinam vainikėlių cementavimui. Pakuotėje: ..

Out Of Stock
Quickview
Out Of Stock
Quickview

Laikinas užpildas DuoTEMP, COLTENE, 5g

„DuoTEMP“ yra dvigubo kietėjimo laikinas užpildas. Privalumai: - dvigubo kietėjimo - puikiai hermetizuoja dėl nedidelio išsiplėtimo - gera retencija - lengvai pašalinamas - sudėtyje yra cinko oksido ir fluoro papildomai apsaugai - be eugenolio - jokio poveikio kompozito kietėjimui - rentgenokontrastiškas - malonaus skonio. Viena medžiaga ..

Out Of Stock
Quickview

Kompozitas laikinam cementavimui Telio CS link Ivoclar Vivadent, 2 vnt

„Telio Link“ yra dvigubo kietėjimo kompozitas (klijų technika), skirtas vainikėlių, tiltų, įklotų laikinam cementavimui. „Telio Link“ ypač tinka laikinoms restauracijoms priekiniams dantims. Kadangi „Telio Link“ neturi eugenolio, jis taip pat puikiai tinka naudoti kartu su visos keramikos restauracijomis arba laboratorijoje pagamintomis kompozicin..

Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)