Grid View:
Quickview

Sterilūs chirurginiai seilių atsiurbėjai Surgitip, Coltene

Sterilūs chirurginiai seilių atsiurbėjai. Autoklavuojami. Surgitip su žaliu micro antgaliuku atsiveria iki 2,5 mm. Pakuotėje: 100 vnt. Parduodami vienetais. ..

Quickview

Ortodontinė dėžutė (maža), Dispotech

Praktiška, funkcionali dantų protezų dėžutė, skirta ortodontiniams įtaisams, treineriams, nuimamies pritezams laikyti ir nešioti. Dantų protezų dėžutė yra ideali vieta norint išlaikyti kuo didesnę higieną laikant ir gabenant ortodontinius įtaisus. Dantų protezų dėžutė pagaminta iš netoksiško, atsparaus plastiko.  Išmatavimai:  ..

Quickview

Vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta, Hager&Werken

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Savybės: - šereliai impregnuoti dantų pasta; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Idealiai tinka keliaujant, tarp valgių ir kaip dantų šepetėlis svečiams. Spalva: mėlyna. Pakuotėje: pardadama po 1 vnt, pilnoje pakuotėje yra 100 vn..

Quickview

Ortodontinė dėžutė (didelė), Dispotech

Praktiška, funkcionali dantų protezų dėžutė, skirta ortodontiniams įtaisams, treineriams, nuimamies pritezams laikyti ir nešioti. Dantų protezų dėžutė yra ideali vieta norint išlaikyti kuo didesnę higieną laikant ir gabenant ortodontinius įtaisus. Dantų protezų dėžutė pagaminta iš netoksiško, atsparaus plastiko.  Išmatavimai:  ..

Quickview

Sterilūs chirurginiai seilių atsiurbėjai Surgitip-micro, Coltene

Sterilūs chirurginiai seilių atsiurbėjai. Autoklavuojami. Surgitip-micro su žaliu micro antgaliuku atsiveria iki 1,2 mm. Pakuotėje: 100 vnt. Parduodami vienetais. ..

Quickview

Vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu, Hager&Werken

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Savybės: - šereliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Ksilitolis pasižymi antikariogeniniu poveikiu, mažina apnašas ir rūgštis formuojančias bakterijas. Idealiai tinka keliaujant, tarp valg..

Quickview

Medvilnės voleliai Roeko Luna Gold #2, Coltene

„Luna Gold“ unikalus medvilniniai voleliai pagaminti, taip jog skirtumą pajusite iš karto. Voleliai padengti specialia danga, kuri neleidžia kontaktuoti minkštiesiems audiniams su medvilnės pluoštais. Volelius galima naudoti nesušlapinus ritinėlio.  Savybės: Veiksmingai prilaiko ir atitraukia skruostą. Išlaiko formą, neišyrą esant dideliam..

Quickview

Veido skydas Comfort Standard baltas, Cerkamed

Apsauginis veido skydelis baltos spalvos. Puiki apsauga ir komfortas darbo metu kiekvienam gydytojui ar technikui. Modernaus dizaino, ergonomiškos formos.veido skydas yra lankstus ir mažo svorio. Lengvai reguliuojasi rėmas. Parduodami pakuotėmis. ..

Quickview

Fluoro lakas Fluor Protector VivAmpoule, Ivoclar Vivadent

„Fluor Protector“ yra apsauginis lakas su fluoru. Dėl savo savybių lakas lengvai dengiasi ir lengvai patenka į sudėtingas paviršiaus struktūras. Jis greitai išdžiūsta ir puikiai sukimba su dantų paviršiumi. Daugiametė klinikinė patirtis ir daugybė tarptautinių tyrimų patvirtina „Fluor Protector“ efektyvumą. Fluor Protector tinka gydyti vaikus, paa..

Quickview

Koferdamo guma PLAIN medium, Cerkamed

Cerkamed matinė, mėlyna koferdamo guma (medium 0,18 mm) be pudros, žvilgesio. Vienkartinio naudojimo. Lapo Išmatavimai: 152 x 152 mm. Pakuotėje: 36 vnt. ..

Quickview

Dantenų apsauga, WHITEsmile

Dantenų apsauga prieš dantų balinimą. Pakuotėje: 3g švirkštas- 1 vnt. aplikavimo adatėlės- 2 vnt...

Quickview

Dulkių atsiurbėjai, autoklavuojami, Hager&Werken

Labai patogu pacientui, apvaliu galiuku. Taip pat idealiai tinka vaikų odontologijoje. Autoklavuojamas Išmatavimai:  ø 11 mm, ilgis 10,5 cm Pakuotėje: 1 vnt...

Quickview

Koferdamo guma su lateksu, Coltene

Hygenic®  koferdamo guma pagaminta iš naturalaus latekso. Tvirta ir sunkiai plyštanti pudruota medžiaga puikiai izoliuoja burnos ertmę operacinio ir endodontinio gydymo metu. Žalios spalvos, vidutinio storumo.  Dydis: 152 mm x 152 mm  Pakuotėje: 36 vnt...

Quickview

Hanel 12 µ artikuliacinis popierius ritinėlyje, Coltene

Paprastas, greitas ir tikslus žymėjimas. Nebūtina naudoti pinceto. Dviejų pusių. Ryškios spalvos geram žymėjimui. Išmatavimai: 22 mm x 25 m Pakuotėje: 1 vnt.   ..

Quickview

Skystas koferdamas PD KOOL-DAM, Pulpdent

Skystas koferdamas. Kool-Dam užtepkite ant dantenų ar dantų paviršių prieš dantų balinimą, smėliavimą ar atlikdami kitas procedūras, kurioms reikalinga intraoralinė apsauga, arba naudokite, kad neliktų sužeidimų imant atspaudus. Patogus naudojimas iš švirkšto, naudojant mažus aplikatoriaus antgalius. Savybės: * reitai šviesėje šviesoje; * išgydy..

Showing 1 to 15 of 71 (5 Pages)