Grid View:
Quickview

Ėsdinimo gelis 38% ET-50 Jumbo Etch-Rite, Pulpdent

Aukštos kokybės dantų ertmės ėsdinimo gelis. 38% fosforo rūgštis. Savybės: * nėra takus (nenuteka ir nepažeidžia audinių); * lengvai nuplaunamas, nepalieka likučių; * 15 sekundžių ėsdinimas; * patogus dozavimas (produktas švirkšte). Sudėtis: 38% fosforo rūgštis. Pakuotėje: švirkštas25 ml - 2 vnt (2x25ml), 5 vnt papildomų tuščių švirkštukų po..

Quickview

Surišėjas GC G-Premio bond, 5ml

„G-Premio BOND“ yra universalus surišėjas, tinkantis visiems ėsdinimo būdams. Naudojamas tiesioginėms restauracijoms, pataisoms ir padidėjusio jautrumo gydymui.  SAVYBĖS:  Kiekis pakuotėje: 5 ml Gamintojas: GC..

Quickview

Ėsdinimo gelis, 38%, ET-12 Etch-Rite, Pulpdent

Aukštos kokybės dantų ertmės ėsdinimo gelis. 38% fosforo rūgštis. Savybės: * nėra takus (nenuteka ir nepažeidžia audinių); * lengvai nuplaunamas, nepalieka likučių; * 15 sekundžių ėsdinimas; * patogus dozavimas (produktas švirkšte). Sudėtis: 38% fosforo rūgštis. Pakuotėje:  1 švirkštas 12 ml.   ..

Quickview

Universalus surišėjas Monobond Plus, Ivoclar Vivadent, 5g

„Monobond Plus“ - universalus gruntas.„Monobond Plus“ tarnauja kaip rišiklis ir naudojamas sukurti tvirtą cheminį ryšį tarp kompozitų ir stiklo / oksido keramikos, metalo, kompozito ir pluoštu sustiprintų kompozicinių restauracijų. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 5 g Gamintojas: Ivoclar Vivadent..

Quickview

Surišėjas Heliobond, Ivoclar Vivadent, 6g

„Heliobond“ yra šviesa kietinamas vienkomponentis surišėjas, skirtas optimizuoti emalio sujungimą su visomis šviesą kietinančiomis atstatomosiomis medžiagomis. Indikacijos: - emalio surišimui; - skaidrus plyšių ir restauracijų sandarinimas; - kaip jungiamasis sluoksnis, skirtas kompozitų, vainikėlių ir tiltų restauracijoms; Privalumai: - opti..

Quickview

Beauti Sealant Primer surišėjas SHOFU, 3 ml

Savaime besiėsdinantis fluoridą išskiriantis surišėjas. Greita, lengva ir švelni sandarinimo sistema, kuriai nereikia ėsdinti rūgštimi ir skalauti. Konsistencija be burbuliukų. 30 sekundžių taikymas. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 3 ml Gamintojas: Shofu..

Quickview

Surišėjas Te-Econom Bond, Ivoclar Vivadent, 5g

„Te-Econom Bond“ yra vienkomponentis surišėjas. Privalumai: - kietinamas šviesa - vieno sluoksnio - didelis sukibimas. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 5 g Gamintojas: Ivoclar Vivadent  ..

Quickview

Surišėjas GC G-aenial Bond, 5ml

„G-aenial Bond“ gali būti naudojamas savaiminio ėsdinimo arba selektyvaus ėsdinimo technikai bei suteikia aukščiausią ir saugiausią sukibimą tiek su emaliu, tiek su dentinu, nepriklausomai nuo pasirinktos ėsdinimo technikos. Puikus sandarumas nepriklausomai nuo technikos ir medžiagos. Sukuria nano sąveikos zoną, stiprų cheminę ryšį su dentinu. S..

Quickview

Surišėjas Composite Primer GC, 3 ml

Šviesa kietinamas bondas gerinantis dviejų kompozito sluoksnių sukibimą.  SAVYBĖS:  Kiekis pakuotėje: 3 ml Gamintojas: GC..

Quickview

Ėsdinimo gelis 38%, papildymas ET-24 Etch-Rite BULK ,Pulpdent

Aukštos kokybės dantų ertmės ėsdinimo gelis. 38% fosforo rūgštis. Savybės: * nėra takus (nenuteka ir nepažeidžia audinių); * lengvai nuplaunamas, nepalieka likučių; * 15 sekundžių ėsdinimas; * patogus dozavimas (produktas švirkšte). Sudėtis: 38% fosforo rūgštis. Pakuotėje: švirkšas 1,2 ml - 24 vnt...

Quickview

Surišėjas Syntac Adhesive, Ivoclar Vivadent, 3g

„Syntac“ yra surišėjas, skirtas chemiškai tvirtam ryšiui tarp kompozicinių medžiagų ir danties struktūros. Savybės: - tiesioginėms ir netiesioginėms restauracijoms - pooperacinio jautrumo sumažinimas - didelis tiesioginis dentino / emalio ir kompozito suderinamumas. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 3 g Gamintojas: Ivoclar Vivadent  ..

Quickview

Gruntas Syntac Primer, Ivoclar Vivadent, 3g

„Syntac“ primer yra gruntas, skirtas chemiškai tvirtam ryšiui tarp kompozicinių medžiagų ir danties struktūros. Privalumai: - tiesioginėms ir netiesioginėms restauracijoms - pooperacinio jautrumo sumažinimas - didelis tiesioginis dentino / emalio ir kompozito suderinamumas. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 3g Gamintojas: Ivoclar Vivadent..

Quickview

Surišėjas GC G-Bond, 5 ml

G-BOND yra naujas, revoliucinis 7-osios kartos (vieno komponento) surišėjas. Unikalus fosforo rūgšties esterio monomero ir 4-MET adhezyvinės technologijos derinys sukuria puikų ėsdinimą ir sukibimą su emaliu, puikus cheminis ir mechaninis dentino sandarinimas.  Privalumai: - ėsdina, sumažina jautrumą, gruntuoja ir suriša vos per 20 sekundžių - n..

Quickview

Surišėjas Adhese Universal Ivoclar Vivadent, 5 g

„Adhese Universal“ yra vienkomponentis, šviesoje kietinamas universalus surišėjas tiesioginio ir netiesioginio restauravimo procedūroms, pasižymintis suderinamumu su visais oforto būdais. Indikacijos: - tiesiogiai dedamos, šviesa kietinančios kompozicinės ir kompomerinės restauracijos - skaldytų kompozitų ir kompomerų restauracijoms - paruoštų ..

Quickview

Blue Etch Maxi 36 % ėsdinimo rūgštis, CERKAMED, 50 ml

Blue Etch yra aukštos kokybės mėlynos spalvos tiksotropinis gelis - ėsdintojas. Gelis, kurio sudėtyje yra 36% orto-fosforo rūgšties, suskystėja aplikavimo metu ir po to iškart stabilizuojasi, nenuteka nuo emalio paviršiaus. Šis gelio privalumas yra ypač naudingas ėsdinant emalio sluoksnį. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 50 ml Gamintojas: Cerkamed..

Showing 1 to 15 of 27 (2 Pages)