Grid View:
Quickview

Žiodiklis Optragate Small refill, Ivoclar Vivadent, 1 vnt

„OptraGate“ yra lūpų ir skruostų išplėtiklis be latekso. Dėl unikalaus lankstumo ir elastingumo patogu įdėti ir išimti. Savybės: - lengvas priėjimas prie darbinės zonos; - lūpos ir skruostai tolygiai išplečiami; - lengvai prieinama, valdoma gydymo zona; - palengvina odontologo padėjėjo ir odontologo darbą; - minkšta, lanksti medžiaga su įdubo..

Quickview

Žiodiklis Optragate Regular refill, Ivoclar Vivadent, 1 vnt

„OptraGate“ yra lūpų ir skruostų išplėtiklis be latekso. Dėl unikalaus lankstumo ir elastingumo patogu įdėti ir išimti. Privalumai: - lengvas priėjimas prie darbinės zonos; - lūpos ir skruostai tolygiai išplečiami; - lengvai prieinama, valdoma gydymo zona; - palengvina odontologo padėjėjo ir odontologo darbą; - minkšta, lanksti medžiaga su įd..

Quickview

Happy Morning vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta HAGER&WERKEN, 1 vnt

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Privalumai: - šereliai impregnuoti dantų pasta; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Idealiai tinka keliaujant, tarp valgių ir kaip dantų šepetėlis svečiams. SAVYBĖS: Spalva: mėlyna Kiekis pakuotėje: 1 vnt, pilna dėžutė 100 vnt..

Quickview

Pirštinės lateksinės MEDICOM Vitals 1127-C, M dydis, be pudros, 100 vnt

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. SAVYBĖS: Dydis: M Spalva: neutrali Kiekis pakuotėje: 100 vnt Gamintojas: Medicom  ..

Quickview

Apsauginės veido kaukės MEDICOM Economy, 50 vnt

Vienkartinės, apsauginės kaukės. - 3 sluoksnių neaustinės medžiagos  - reguliuojamas nosies spaustukas - patogios, minkštos  SAVYBĖS: Spalva: žydra Kiekis pakuotėje: 50 vnt Gamintojas: Medicom..

Quickview

Happy Morning vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu HAGER&WERKEN, 1 vnt

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Privalumai: - šereliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Ksilitolis pasižymi antikariogeniniu poveikiu, mažina apnašas ir rūgštis formuojančias bakterijas. Idealiai tinka keliaujant, tarp v..

Quickview

Pirštinės lateksinės MEDICOM Vitals 1127-D, L dydis, be pudros, 100 vnt

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. SAVYBĖS: Dydis: L Spalva: neutrali Kiekis pakuotėje: 100 vnt Gamintojas: Medicom..

Quickview

Apsauginės veido kaukės, mėlynos 302, 50 vnt

Vienkartinės veido kaukės: - 3 sluoksnių - neaustinės medžiagos - reguliuojamas nosies spaustukas SAVYBĖS: Spalva: žydra Kiekis pakuotėje: 50 vnt...

Quickview

Kaukės apsauginės MEDICOM PROMO TYPE II R, baltos spalvos, 50 vnt

Medicininės veido kaukės yra II R tipo. Komfortiškos, neapsunkina kvėpavimo. Termiškai sujungtas vidinis sluoksnis, kuris sumažina odos dirginimą. Bakterijų filtravimo efektyvumas iki 99,5% SAVYBĖS: Spalva: balta Kiekis pakuotėje: 50 vnt..

Quickview

Respiratorius FFP3 X-plore DRAGER 1730, 1 vnt

Sertifikuotas FFP3 serijos respiratorius su filtrais. Komfortiškas, apsaugo 99% nuo virusų ir bakterijų. Su reguliuojamu nosies spaustuku. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 1 vnt Gamintojas: Drager..

Quickview

Pirštinės Digito Protex OMNIA lateksinės , M dydis, 100 vnt

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš lateksinės medžiagos. Be pudros. SAVYBĖS: Spalva: neutrali Kiekis pakuotėje: 100 vnt Gamintojas: Omnia..

Quickview

Pirštinės nitrilinės MEDICOM Vitals 1191-A, XS dydis, be pudros, mėlynos, 200 vnt

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš nitrilinės medžiagos. Puikiai apgaubia ranką, su tekstūruotais pirštų galiukais geresniam sukibimui. Be pudros. SAVYBĖS: Spalva: mėlyna Dydis: XS Kiekis pakuotėje: 200 vnt Gamintojas: Medicom..

Quickview

Žiodiklis OptraDam Plus Regular, Ivoclar Vivadent, 1 vnt

Dėl anatominės formos ir integruoto rėmo žiodiklis „OptraDam“ yra greitai ir lengvai uždedamas. Labai aukštas paciento komforto lygis, nes nereikia sukandiklių. Abu dantų puslankiai yra visiškai atidengti, todėl labai patogu tiek daktarui tiek pacientui. Privalumai: - didelis lankstumas visomis kryptimis; - lengva įdėti; - patogus pacientui. „..

Quickview

Žiodiklis OptraDam Plus Small, Ivoclar Vivadent, 1 vnt

Dėl anatominės formos ir integruoto rėmo žiodiklis „OptraDam“ yra greitai ir lengvai uždedamas. Labai aukštas paciento komforto lygis, nes nereikia sukandiklių. Abu dantų puslankiai yra visiškai atidengti, todėl labai patogu tiek daktarui tiek pacientui. Privalumai: - didelis lankstumas visomis kryptimis; - lengva įdėti; - patogus pacientui. „..

Quickview

Pirštinės lateksinės MEDICOM Vitals 1127-B, S dydis, be pudros, 100 vnt

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. SAVYBĖS: Spalva: neutrali Dydis: S Kiekis pakuotėje: 100 vnt Gamintojas: Medicom..

Showing 1 to 15 of 215 (15 Pages)