Grid View:
Quickview

Žiodiklis Optragate Regular refill, Ivoclar Vivadent, 1 vnt

„OptraGate“ yra lūpų ir skruostų išplėtiklis be latekso. Dėl unikalaus lankstumo ir elastingumo patogu įdėti ir išimti. Privalumai: - lengvas priėjimas prie darbinės zonos; - lūpos ir skruostai tolygiai išplečiami; - lengvai prieinama, valdoma gydymo zona; - palengvina odontologo padėjėjo ir odontologo darbą; - minkšta, lanksti medžiaga su įd..

Quickview

Žiodiklis Optragate Small refill, Ivoclar Vivadent, 1 vnt

„OptraGate“ yra lūpų ir skruostų išplėtiklis be latekso. Dėl unikalaus lankstumo ir elastingumo patogu įdėti ir išimti. Savybės: - lengvas priėjimas prie darbinės zonos; - lūpos ir skruostai tolygiai išplečiami; - lengvai prieinama, valdoma gydymo zona; - palengvina odontologo padėjėjo ir odontologo darbą; - minkšta, lanksti medžiaga su įdubo..

Quickview

Happy Morning vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta HAGER&WERKEN, 1 vnt

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Privalumai: - šereliai impregnuoti dantų pasta; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Idealiai tinka keliaujant, tarp valgių ir kaip dantų šepetėlis svečiams. SAVYBĖS: Spalva: mėlyna. Kiekis pakuotėje: 1 vnt, pilna dėžutė 100 vn..

Quickview

Apsauginės veido kaukės MEDICOM Economy, 50 vnt

Vienkartinės, apsauginės kaukės. - 3 sluoksnių neaustinės medžiagos  - reguliuojamas nosies spaustukas - patogios, minkštos  SAVYBĖS: Spalva: žydra Kiekis pakuotėje: 50 vnt Gamintojas: Medicom..

Quickview

Pirštinės lateksinės MEDICOM Vitals 1127-C, M dydis, be pudros, 100 vnt

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. SAVYBĖS: Dydis: M Spalva: neutrali Kiekis pakuotėje: 100 vnt Gamintojas: Medicom *Nuotrauka yra orientacinio pobūdžio, realybeje gali skirtis..

Quickview

Happy Morning vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu HAGER&WERKEN, 1 vnt

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Privalumai: - šereliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Ksilitolis pasižymi antikariogeniniu poveikiu, mažina apnašas ir rūgštis formuojančias bakterijas. Idealiai tinka keliaujant, tarp v..

Quickview

Apsauginės veido kaukės, mėlynos 302, 50 vnt

Vienkartinės veido kaukės: - 3 sluoksnių - neaustinės medžiagos - reguliuojamas nosies spaustukas SAVYBĖS: Spalva: žydra Kiekis pakuotėje: 50 vnt...

Quickview

Pirštinės Vitals latex be pudros L 1127-D Medicom

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. Spalva: natūrali Dydis: L Pakuotėje: 100 vnt..

Quickview

Respiratorius FFP3 X-plore DRAGER 1730, 1 vnt

Sertifikuotas FFP3 serijos respiratorius su filtrais. Komfortiškas, apsaugo 99% nuo virusų ir bakterijų. Su reguliuojamu nosies spaustuku. SAVYBĖS: Kiekis pakuotėje: 1 vnt Gamintojas: Drager..

Quickview

Kaukės vaikams, vienkartinės MEDICOM Kid M95121, žydros, 50 vnt

Apsauginės, 3-jų sluoksnių kaukės skirtos vaikams nuo 5 iki 12 metų. SAVYBĖS: Spalva: žydra Kiekis pakuotėje: 50 vnt Gamintojas: Medicom  ..

Quickview

Pirštinės Digito Protex OMNIA lateksinės , M dydis, 100 vnt

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš lateksinės medžiagos. Be pudros. SAVYBĖS: Spalva: neutrali Kiekis pakuotėje: 100 vnt Gamintojas: Omnia..

Quickview

Seilių atsiurbėjai DISPOTECH skaidrūs, 15 cm, 100 vnt

Seilių atsiurbėjai yra lankstūs, dėl viduje esančios vielutės išlaiko tokią formą, kurios jums reikia. Suapvalintas antgalis nedirgina gleivinės. SAVYBĖS: Spalva: skaidrūs Išmatavimai: 15 cm Kiekis pakuotėje: 100 vnt Gamintojas: Medicom..

Quickview

Pirštinės lateksinės MEDICOM Vitals 1127-B, S dydis, be pudros, 100 vnt

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. SAVYBĖS: Spalva: neutrali Dydis: S Kiekis pakuotėje: 100 vnt Gamintojas: Medicom..

Quickview

Pirštinės nitrilinės MEDICOM Vitals 1191-B, XS dydis, be pudros, mėlynos, 200 vnt

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš nitrilinės medžiagos. Puikiai apgaubia ranką, su tekstūruotais pirštų galiukais geresniam sukibimui. Be pudros. SAVYBĖS: Spalva: mėlyna Dydis: XS Kiekis pakuotėje: 200 vnt Gamintojas: Medicom..

Quickview

Chalatas vienkartinis Medicom, mėlynas, 10 vnt

Vienkartinis, neaustinės medžiagos chalatas. Ties juosmeniu bei kaklo zona užrišamas raišteliais, tad dydis yra universalus. SAVYBĖS: Dydis: universalus Spalva: žydra Pakuotėje: 10 vnt Gamintojas: Medicom..

Showing 1 to 15 of 210 (14 Pages)