Grid View:
Quickview

Apsauginės veido kaukės Economy, Medicom

Savybės:  - 3 sluoksnių neaustinės medžagos kaukės; - reguliuojamas nosies spaustukas; - patogios, minkštos be latekso. Spalva: žydra Pakuotėje: 50 vnt..

Quickview

Apsauginės veido kaukės

Savybės: - 3 sluoksnių; - neaustinė medžiaga; - reguliuojamas nosies spaustukas. Spalva: žydra Pakuotėje: 50 vnt...

Quickview

Vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta, Hager&Werken

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Savybės: - šereliai impregnuoti dantų pasta; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Idealiai tinka keliaujant, tarp valgių ir kaip dantų šepetėlis svečiams. Spalva: mėlyna. Pakuotėje: pardadama po 1 vnt, pilnoje pakuotėje yra 100 vn..

Quickview

Seilių atsiurbėjai (skaidrūs), Dispotech

Vienkartiniai seilių atsiurbėjai skirti odontologijos sektoriui. Pagaminti iš permatomo, netoksiško PVC. Seilių atsiurbėjai yra lankstūs ir turi metalinę vielutę, kad išlaikytų nustatytą kampą. Nuimamas, suapvalintas dangtelis idealiai tinka naudoti operacijoms, kai dirginama gleivinė: atsiurbėjas lengvai telpa į paciento burną, padėdamas pašalinti..

Quickview

Vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu, Hager&Werken

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Savybės: - šereliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Ksilitolis pasižymi antikariogeniniu poveikiu, mažina apnašas ir rūgštis formuojančias bakterijas. Idealiai tinka keliaujant, tarp valg..

Quickview

Medvilnės voleliai Roeko Luna Gold #2, Coltene

„Luna Gold“ unikalus medvilniniai voleliai pagaminti, taip jog skirtumą pajusite iš karto. Voleliai padengti specialia danga, kuri neleidžia kontaktuoti minkštiesiems audiniams su medvilnės pluoštais. Volelius galima naudoti nesušlapinus ritinėlio.  Savybės: Veiksmingai prilaiko ir atitraukia skruostą. Išlaiko formą, neišyrą esant dideliam..

Quickview

Paciento prijuostės (šviesiai žalios)#30260, Thienel

Paciento prijuostės pagamintos iš kokybiško celiuliozės audinio, gerai absorbuoja skystį, o apačioje dengta plėvelė sustabdo pratekėjimą. Apsiausto kaklo iškirptė ir dydis suteikia maksimalią paciento krūtinės, pečių ir kaklo zonos apsaugą. Spalva: šviesiai žalia. Išmatavimai: 60 x 54 cm. Pakuotėje: 80 vnt...

Quickview

Medicininės apsauginės kaukės TYPE II R, Medicom

Medicininės veido kaukės yra II R tipo. Komfortiškos, neapsunkina kvėpavimo. Termiškai sujungtas vidinis sluoksnis, kuris sumažina odos dirginimą. Bakterijų filtravimo efektyvumas iki 99,5% Spalva: žydra Pakuotėje: 50 vnt.  ..

Quickview

Vienkartinės pirštinės M, BLOSSOM su ALOE VERA be pudros, nitrilinės

Vienkartinės, nitrilinės medžiagos pirštinės su alaviju. Be pudros. Dydis: M Spalva: žalia Pakuotėje: 100 vnt..

Quickview

Paciento prijuostės (žydros) #30160, Thienel

Paciento prijuostės pagamintos iš kokybiško celiuliozės audinio, gerai absorbuoja skystį, o apačioje dengta plėvelė sustabdo pratekėjimą. Apsiausto kaklo iškirptė ir dydis suteikia maksimalią paciento krūtinės, pečių ir kaklo zonos apsaugą. Spalva: žydra. Išmatavimai: 60 x 54 cm. Pakuotėje: 80 vnt...

Quickview

Paciento prijuostės (baltos) #30060, Thienel

Paciento prijuostės pagamintos iš kokybiško celiuliozės audinio, gerai absorbuoja skystį, o apačioje dengta plėvelė sustabdo pratekėjimą. Apsiausto kaklo iškirptė ir dydis suteikia maksimalią paciento krūtinės, pečių ir kaklo zonos apsaugą. Spalva: balta. Išmatavimai: 60 x 54 cm. Pakuotėje: 80 vnt...

Quickview

Vienkartinės pirštinės M, BLOSSOM su ALOE VERA be pudros, lateksinės

Vienkartinės, lateksinės medžiagos pirštinės. Be pudros. Sudėtyje yra Aloe Vera gelis kuris drėkina odą.  Dydis: M Spalva: natūralus lateksas Pakuotėje: 100 vnt..

Quickview

Seilių atsiurbėjai Total-Comfort, Asa Dental

Seilių atsiurbėjai yra minkštais galais, skirti naudoti pacientams, kurių dantenos yra jautrios. „Total-Comfort“ seilių atsiurbėjai gaminami be latekso su nuimamais mėlynais arba baltais antgaliukais.  Ilgis - 155 mm. Pakuotėje - 100 vnt.  ..

Quickview

Vienkartinės pirštinės S, BLOSSOM su ALOE VERA be pudros, lateksinės

Vienkartinės, lateksinės medžiagos pirštinės. Be pudros. Sudėtyje yra Aloe Vera gelis kuris drėkina odą.  Dydis: S Spalva: natūralus lateksas Pakuotėje: 100 vnt..

Quickview

Maišymo padėkliukai, Pulpdent

Maišymo padėkliukai skirti naudoti su visomis odontologinėmis medžiagomis. Dviejų šulinėlių konfigūracija. Pagaminta iš didelės molekulinės masės polimero. Ekonomiškos pakuotė. Pakuotė: 480 vnt...

Showing 1 to 15 of 37 (3 Pages)