Grid View:
Quickview

Galvutės elektriniam dantų šepetėliui Hydrosonic Black Is White, 2 vnt., Curaprox

Elektriniam dantų šepetėliui Black is White skirtos, aktyvuota anglimi padengtos galvutės, švelniai, bet efektyviai balinančios dantis. Ypač maža galva garantuoja kruopštų, tikslingą valymą net sunkiai pasiekiamose vietose ir sustiprina hidrodinaminį poveikį, o guminė nugara apsaugo nuo pažeidimų.   Rekomendacija: keisti vėliausiai kas 3 mėnes..

Out Of Stock
Quickview

Lūpų blizgis Day Gloss Nude, 3.5ml, Swiss Smile

Lūpų blizgis  su ilgalaikiu maitinamuoju poveikiu, suteikiantis briliantinį blizgesį ir putlesnių lūpų efektą. Sudėtyje esantys drėkikliai yra aukščiausios kokybės, tad jūsų lūpos taps elastiškos ir išraiškingos. Blizgis pasižymi dilgčiojančiu efektu, taip padarydamas lūpas putlesnes ir juslingesnes vos tik jas patepus blizgiu. Pastebimai sumažė..

Quickview

Balinančių dantų šepetėlių rinkinys Snow White, 2 vnt., Swiss Smile

Swiss Smile balinantis šepetėlis sukurtas bendradarbiaujant su Šveicarų kompanija CURAPROX ir Berno Odontologijos Universitetu. Labai tankūs šereliai iš ultra-plonų plaušelių CUREN puikiai nuvalo apnašas nuo dantų paviršiaus, o aplink juos esantys dvikomponenčiai plaušeliai su mikro-poliruojančiais "burbuliukais" suteikia dantims blizgesį ir švytėj..

Quickview

Irigatorius EW1511, Panasonic

Panasnoic burnos irigatoriui gali puikiai papildyti burnos higienos priežiūrą pašalinant maisto liekanas iš tokių vietų, kurių nepasiekia net geriausias dantų šepetėlis. EW1511 irigatoriaus privalumai: Ultragarso technologija - skylančių burbuliukų sukeliamos smūgio bangos padidina valymo efektvumą. Galinga vandens čiurkšlė su ultragarso technol..

Quickview
Quickview

Irigatorius EW1411, Panasonic

Burnos irigatorius „Panasonic EW1411“ yra gana lengvas ir kompaktiškas. Juo patogu naudotis tiek namuose, tiek kelionėje.   Pilnai pakrauto akumuliatoriaus užteks 22-25 naudojimams, todėl irigatorių galima pasiimti net į tolimas keliones.   Komplektuojamas su dviems antgaliais.   Trys valymo vandens srove poveikiai: -  burnos i..

Quickview

Irigatorius EW1211, Panasonic

Burnos irigatorius yra gana lengvas ir kompaktiškas, bet galingas. Pulsuodamas 1400 kartų per minutę, jis išvalo tarp dantų įstrigusias daleles ir masažuoja dantenas, kad jos būtų sveikos. Puikus įrankis dantims ir dantų kabėms valyti.   Puikiai tinka keliaujant ar norint greitai išsivalyti dantis po  užkandžių. Nėra painių laidų ar gremėzdiš..

Quickview

Irigatorius EW-DJ40, Panasonic

Teleskopinis irigatorius EW-DJ40-W, kompaktiškas ir ergonomiškas dizainas, baterija maitinama vandens srovė, leidžia prižiūrėti burnos ertmę tiek keliaujant, tiek atostogaujant. Nereikia gremėzdiškų akumuliatorių. 1500 impulsų per minutę, o 165ml talpos rezervuaro užtenka maždaug 40-čiai sekundžių. Pilnas akumuliatoriaus įkrovimo laikas yra 8val..

Quickview

Endodontijos failų įvadinis rinkinys Neoniti, L25mm, 5 vnt., Neolix

Neoniti yra gaminami pagal pasaulyje unikalų gamybos būdą, pagrįstą elektros iškrovos apdirbimo technologija. Tai suteikia ypač didelį atsparumą lūžiams, neprarandant lankstumo. Neoniti failai yra patys atspariausi lūžiams failai pasaulyje - pagrįsta tyrimu, atliktu Valensijos katalikiškojo universiteto endodontijos ir atstatomosios odontologijos..

Quickview

Purškalas su arbatmedžio aliejumi Tebodont, 25ml, Dr. Wild

Intensyviai sudirgintų dantenų ir burnos gleivinės priežiūrai. Su arbatmedžio aliejumi. Slopina apnašų formąvimasi, ramina, gydo ir regeneruoja dantenas. Gamintojas: Dr. Wild, Šveicarija...

Quickview

Dantų siūlas su arbatmedžio aliejumi, 50m, Dr. Wild

Dantų siūlas su arbatmedžio aliejumi ir natrio fluoridu. Kontaktuojant su seilėmis išsiplečia, to pasekoje efektyviau išvalomi tarpdančiai.  Gamintojas: Dr. Wild, Šveicarija...

Quickview

Dantų siūlas Emoform Duofloss Regular, 30 vnt., Dr. Wild

Valymuisi aplink dantų kaklelius, dantų implantus bei po tiltais. Labai atsparus. Vieneto ilgis - 25cm. Siūlas storesnio tipo. Gamintojas: Curaden, Šveicarija...

Quickview

Balinanti dantų pasta, tinkanti jautriems dantims Emoform Diamond, 75ml, Dr. Wild

Dantų pasta, sukurta labai jautrių dantų balinimui. Sudėtyje esančios smulkios deimantų dalelės švelniai valo ir poliruoja dantų paviršių nedirginant jautrių ir pažeistų dantų, apsaugo nuo apnašų susidarymo. Sudėtyje esantis natrio fluoridas apsaugo nuo ėduonies, ksilitolis skatina seilių išsiskyrimą, dantenų atsinaujinimą, naikina bakterijas. Tink..

Quickview

Lūpų balzamas su arbatmedžio aliejumi Tebo Lip Roll-on, 10ml, Dr. Wild

Balzamas su arbatmedžio aliejumi sudirgintoms lūpoms ir burnos kraštams nuraminti, gydyti ir regeneruoti. Gamintojas: Dr. Wild, Šveicarija...

Quickview

Dantų siūlas Emoform Triofloss, 100 vnt., Dr. Wild

Dantų siūlai tarpdančiams,ortodontiniams prietaisams ir po tiltais valyti. Naudojamas tobulam dantų valymo užbaigimui. Pakuotėje yra 100vnt 70cm ilgio dantų siūlų. Gamintojas: Dr. Wild, Šveicarija...

Showing 1 to 15 of 231 (16 Pages)