Grid View:
Quickview

Dantų pasta su arbatmedžio aliejumi ir fluoridu Tebodont, DR. WILD, 75 ml

Dantų pasta kasdienei burnos ir dantų priežiūrai, dantų ėduonies prevencijai. Padeda pašalinti sudirgusių dantenų ir jautrios burnos gleivinės jausmą, lengvesnis apnašų pašalinimas. Sudėtyje yra arbatmedžio aliejaus ir natrio fluorido (1250ppm) Privalumai: - nepakeičia dantų spalvos - nesukelia skonio pokyčių - be konservantų, be alkoholio, be ..

Quickview

Pasta su aktyviu deguonimi su fluoru BLUEM, 75ml

Pasta su aktyviu deguonimi su fluoridu. Veikia antibakteriškai. Sudėtyje esantis aktyvus deguonis efektyviai naikina blogąsias bakterijasnekenkdamas gerosioms, mažina apnašų atsiradimą. Antibakterinėmis savybėmis pasižymi ir sudėtyje nedidelėmis koncentracijomis esantys aktyvaus deguonies šaltiniai – Manuka medus ir sodos perboratas. Skatina ir s..

Quickview

Antibakterinė dantų pasta CURAPROX Perio Plus Support su 0,09% chlorheksidino, 75 ml

Dantų pasta yra skirta kraujuojančių dantenų profilaktikai ir gydymui bei apnašų ir bakterijų kiekiui sumažinti. Dantų pasta ideali naudoti kombinacijoje su bet kuriuo Perio Plus+ skalavimo skysčiu ir apsaugo dantis ir dantenas nuo ligų. Veikliosios medžiagos: - chlorheksidino digliukonatas 0,09% - skirtas patikrintai cheminei bakterijų kontrole..

Quickview

Dantų pasta jautriems dantims Emofluor Daily Care, DR. WILD, 75 ml

Švelniai valo ir apsaugo jautrius dantis ir dantų kaklelius, apsaugo nuo dirginimo ir nujautrina. Padeda išvengti gleivinės sausėjimo. Sudėtyje yra 1000 ppm alavo fluorido. Tinka esant jautriems dantims, dantenų recesijai (atsiskyrimui) bei kitoms dantenų ligoms. Apsaugo nuo karieso, dantų apnašų susidarymo, dantenų problemų, skatina seilių išsisky..

Quickview

Dantų pasta su arbatmedžio aliejumi Tebodont, DR. WILD, be fluoro, 75 ml

Antibakterinė dantų pasta su arbatmedžio aliejumi kasdienei dantų priežiūrai, padeda nuraminti sudirgintas dantenas ir burnos gleivinę bei efektyviai pašalina apnašas. Sudėtyje nėra fluoro. Sudėtyje nėra putojimo faktoriaus SLS – Sodium Lauryl Sulfate (natrio laurilsulfato), cukraus. Antibakterinė dantų pasta stiprina dantenas, mažina apnašų ir akm..

Quickview

Pasta su aktyviu deguonimi be fluoro BLUEM, 75ml

Pasta su aktyviu deguonimi be fluorido. Veikia antibakteriškai. Sudėtyje esantis aktyvus deguonis efektyviai naikina blogąsias bakterijasnekenkdamas gerosioms, mažina apnašų atsiradimą. Antibakterinėmis savybėmis pasižymi ir sudėtyje nedidelėmis koncentracijomis esantys aktyvaus deguonies šaltiniai – Manuka medus ir sodos perboratas. Skatina ir s..

Quickview

Dantų pasta jautrioms dantenoms Emoform Gum Care, DR. WILD, be fluoro, 75 ml

Dantų pasta Emoform Gum Care apsaugo ir greitai ramina dantų jautrumą bei apsaugo apnuogintus dantų kaklelius. Natūralios mineralinės druskos sustiprina dantenas ir kovoja su dantų apnašomis. Natrio hydrokarbonatas neutralizuoja rūgščių daromą žalą dantų emaliui. Dantų pasta švelniai valo dantis ir apnuogintus dantų kaklelius. pH 8,6 Privalumai: ..

Quickview

Dantų pasta jautriems dantims ir dantenoms Emofluor Pro Twin Care, DR. WILD, 75 ml

Dantų pasta su stabilizuotu alavo fluoridu. Skirta jautriems, dantų erozijos pažeistiems dantims, kakleliams ir pažeistoms dantenoms. Apsaugo nuo dantų karieso. Patentuota CUROLOX® technologija, pelniusi Swiss Technology®   apdovanojimą, sukuria inovatyvią danties apsaugą - suformuoja stabilią 3D matricą ant dentino ir emalio. Sudėtyje turi natūral..

Quickview

Dantų pasta jautriems dantims ir dantenoms Emoform Sensitive, DR. WILD, 75 ml

Speciali dantų pasta su mineralinėmis druskomis ir fluoru. Skirta išsausėjusiai burnos gleivinei, jautriems dantims bei dantenoms. Sudėtyje 1000 ppm fluoro.  Privalumai: - dantų emalio stiprinimas - mažina padidėjusį dantų kaklelių jautrumą ilgam laikui - kalio nitratas turi klinikiniais tyrimais įrodytą dantis nujautrinantį poveikį (FDA 1 kate..

Quickview

Gelis jautriems dantims ir dantenoms Emofluor Intensive Care, DR. WILD, 75 ml

Dantų gelis, savo sudėtyje turintis stabilizuoto alavo fluorido, kuris apsaugo apnuogintus, ar jautrius dantų kaklelius, mažina dantų, dantenų jautrumą ir yra puiki dantų ėduonies profilaktika. Sudėtyje yra natrio fluorido (1000 ppm F) ir alavo fluorido. Privalumai: - apsaugo nuo dantų erozijos - be SLS (natrio laurilsulfato) - sumažina dantų j..

Quickview

Dantų pasta su žolelėmis ir dantų šepetėlis SWISS SMILE Herbal Bliss, 75ml

Swiss Smile dantų pasta su žolelėmis atstato burnos floros balansą. Joje yra didelės koncentracijos šveicariškojo edelveiso (alpinės liutpėdės), ežiuolės, arbatmedžio ir chlorofilo ekstraktų. Natūralios alpinės liutpėdės sudėtinės dalys yra nepakeičiamos kovojant su bakteriniais uždegimais ir saugo organizmo ląsteles nuo senėjimo. Ežiuolė yra žinom..

Quickview

Dantų pasta su žolelėmis SWISS SMILE Herbal Bliss, 75ml

Swiss Smile dantų pasta su žolelėmis atstato burnos floros balansą. Joje yra didelės koncentracijos šveicariškojo edelveiso (alpinės liutpėdės), ežiuolės, arbatmedžio ir chlorofilo ekstraktų. Natūralios alpinės liutpėdės sudėtinės dalys yra nepakeičiamos kovojant su bakteriniais uždegimais ir saugo organizmo ląsteles nuo senėjimo. Ežiuolė yra žinom..

Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)