Grid View:
Quickview

Dantų pasta su enzymais, CURAPROX Enzycal 950, 75 ml

Enzycal 950 yra švelni, bet ypač efektyvi dantų pasta su fluoridu. Visų tipų Enzycal dantų pastos savo sudėtyje turi enzymų - enzymai yra natūrali seilių dalis. Enzymai sustiprina seilių antibakterinę ir antivirusines funkcijas. Taip pat jie apsaugo nuo dantų ėduonies ir padeda kovoti su sausa burna. Be to, Enzycal visiškai nėra kenksmingos putoj..

Quickview

Dantų pasta su enzymais, CURAPROX Enzycal 1450, 75 ml

Enzycal 1450 yra švelni, bet ypač efektyvi dantų pasta su fluoridu. Visų tipų Enzycal dantų pastos savo sudėtyje turi enzymų - enzymai yra natūrali seilių dalis. Enzymai sustiprina seilių antibakterinę ir antivirusines funkcijas. Taip pat jie apsaugo nuo dantų ėduonies ir padeda kovoti su sausa burna. Be to, Enzycal visiškai nėra kenksmingos puto..

Quickview

Dantų pasta su arbatmedžio aliejumi ir fluoridu Tebodont, DR. WILD, 75 ml

Dantų pasta kasdienei burnos ir dantų priežiūrai, dantų ėduonies prevencijai. Padeda pašalinti sudirgusių dantenų ir jautrios burnos gleivinės jausmą, lengvesnis apnašų pašalinimas. Sudėtyje yra arbatmedžio aliejaus ir natrio fluorido (1250ppm) Privalumai: - nepakeičia dantų spalvos - nesukelia skonio pokyčių - be konservantų, be alkoholio, be ..

Quickview

Pasta su aktyviu deguonimi su fluoru BLUEM, 75ml

Pasta su aktyviu deguonimi su fluoridu. Veikia antibakteriškai. Sudėtyje esantis aktyvus deguonis efektyviai naikina blogąsias bakterijasnekenkdamas gerosioms, mažina apnašų atsiradimą. Antibakterinėmis savybėmis pasižymi ir sudėtyje nedidelėmis koncentracijomis esantys aktyvaus deguonies šaltiniai – Manuka medus ir sodos perboratas. Skatina ir s..

Quickview

Dantų pasta su enzymais, CURAPROX Enzycal Zero, be fluoro, 75 ml

Enzycal Zero yra švelni, bet ypač efektyvi dantų pasta be fluoro. Visų tipų Enzycal dantų pastos savo sudėtyje turi enzymų - enzymai yra natūrali seilių dalis. Enzymai sustiprina seilių antibakterinę ir antivirusines funkcijas. Taip pat jie apsaugo nuo dantų ėduonies ir padeda kovoti su sausa burna. Be to, Enzycal visiškai nėra kenksmingos putoji..

Quickview

Dantų pasta jautriems dantims Emofluor Daily Care, DR. WILD, 75 ml

Švelniai valo ir apsaugo jautrius dantis ir dantų kaklelius, apsaugo nuo dirginimo ir nujautrina. Padeda išvengti gleivinės sausėjimo. Sudėtyje yra 1000 ppm alavo fluorido. Tinka esant jautriems dantims, dantenų recesijai (atsiskyrimui) bei kitoms dantenų ligoms. Apsaugo nuo karieso, dantų apnašų susidarymo, dantenų problemų, skatina seilių išsisky..

Quickview

Natūraliai balinančių dantų pastų rinkinys Be You, skirtingų skonių su šepetėliu, CURAPROX, 1 vnt

Balinančių dantų pastų Be You ir labai minkšto dantų šepetėlio rinkinys. Rinkinį sudaro 6 vnt 10 ml talpos dantų pastų ir labai minkštas dantų šepetėlis. Dantų pastos yra vienodos sudėties, bet skirtingų skonių ir aromatų. 6 skirtingų skonių: - gervuogių, saldymedžio ir mėtų skonio - greipfrutų, bergamočių ir mėtų - obuolių, alavijų ir mėtų sko..

Quickview

Balinanti dantų pasta, jautriems dantims Emoform Diamond, DR. WILD, 75 ml

Dantų pasta, sukurta labai jautrių dantų balinimui. Sudėtyje esančios smulkios deimantų dalelės švelniai valo ir poliruoja dantų paviršių nedirginant jautrių ir pažeistų dantų, apsaugo nuo apnašų susidarymo. Sudėtyje esantis natrio fluoridas apsaugo nuo ėduonies, ksilitolis skatina seilių išsiskyrimą, dantenų atsinaujinimą, naikina bakterijas. Tink..

Quickview

Balinanti dantų pasta SWISS SMILE Snow White, 75ml

Swiss Smile balinanti dantų pasta sugrąžina natūralų dantų baltumą ir suteikia blizgesio. Ypatinga balinančios dantų pastos formulė balina dantis natūraliu būdu, netraumuodama dantų emalio. Pastos sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų derinys pašalina apnašas ir saugo dantis nuo pakartotino jų susidarymo. Apsaugo dantis nuo bakterijų visą dieną ir pa..

Quickview

Dantų pasta su arbatmedžio aliejumi Tebodont, DR. WILD, be fluoro, 75 ml

Antibakterinė dantų pasta su arbatmedžio aliejumi kasdienei dantų priežiūrai, padeda nuraminti sudirgintas dantenas ir burnos gleivinę bei efektyviai pašalina apnašas. Sudėtyje nėra fluoro. Sudėtyje nėra putojimo faktoriaus SLS – Sodium Lauryl Sulfate (natrio laurilsulfato), cukraus. Antibakterinė dantų pasta stiprina dantenas, mažina apnašų ir akm..

Quickview

Dantų pasta jautriems dantims ir dantenoms Emofluor Pro Twin Care, DR. WILD, 75 ml

Dantų pasta su stabilizuotu alavo fluoridu. Skirta jautriems, dantų erozijos pažeistiems dantims, kakleliams ir pažeistoms dantenoms. Apsaugo nuo dantų karieso. Patentuota CUROLOX® technologija, pelniusi Swiss Technology®   apdovanojimą, sukuria inovatyvią danties apsaugą - suformuoja stabilią 3D matricą ant dentino ir emalio. Sudėtyje turi natūral..

Quickview

Dantų pasta jautriems dantims ir dantenoms Emoform Sensitive, DR. WILD, 75 ml

Speciali dantų pasta su mineralinėmis druskomis ir fluoru. Skirta išsausėjusiai burnos gleivinei, jautriems dantims bei dantenoms. Sudėtyje 1000 ppm fluoro.  Privalumai: - dantų emalio stiprinimas - mažina padidėjusį dantų kaklelių jautrumą ilgam laikui - kalio nitratas turi klinikiniais tyrimais įrodytą dantis nujautrinantį poveikį (FDA 1 kate..

Quickview

Balinanti dantų pasta SWISS SMILE Snow White ir dantų šepetėlis, 75ml

Swiss Smile balinanti dantų pasta sugrąžina natūralų dantų baltumą ir suteikia blizgesio. Ypatinga balinančios dantų pastos formulė balina dantis natūraliu būdu, netraumuodama dantų emalio. Pastos sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų derinys pašalina apnašas ir saugo dantis nuo pakartotino jų susidarymo. Apsaugo dantis nuo bakterijų visą dieną ir pa..

Quickview

Miraclin Implant dantų pasta implantams, HAGER&WERKEN, 100 ml

Speciali dantų pasta skirta implantams. Privalumai:  - aktyvi deguonies technologija palaiko natūralų dantų baltumą - padeda išvengti natūralių dantų ir implantų spalvos pasikeitimo. Ingredientų derinys pvz. laktoferino fermentas palaiko visapusišką dantų, dantenų kišenių ir implantų apsaugą,  natrio fluoridas (fluoras 200 ppm) apsaugo nuo ėduo..

Quickview

Dantų pasta su žolelėmis ir dantų šepetėlis SWISS SMILE Herbal Bliss, 75ml

Swiss Smile dantų pasta su žolelėmis atstato burnos floros balansą. Joje yra didelės koncentracijos šveicariškojo edelveiso (alpinės liutpėdės), ežiuolės, arbatmedžio ir chlorofilo ekstraktų. Natūralios alpinės liutpėdės sudėtinės dalys yra nepakeičiamos kovojant su bakteriniais uždegimais ir saugo organizmo ląsteles nuo senėjimo. Ežiuolė yra žinom..

Showing 1 to 15 of 22 (2 Pages)