Grid View:
Quickview

Ledinukas DentalCare XyliPOP, mėlynių skonio,Hager&Werken

Ledinukas pasaldintas ksilitoliu- BE CUKRAUS. Su kalcio laktatu; Be aspartamo, sorbitolio, laktozės ir glitimo; Remineralizuoja. Skonis: mėlynių. Pakuotėje: parduodama po 1 vnt, pilnoje pakuotėje 50 vnt...

Quickview

Žaisliukas ZOO, Hager&Werken

Žaisliukai- zoologijos sodo gyvūnėliai. Parduodama po 1 vnt. Pilnoje pakuotėje 100 vnt...

Quickview

Kelioninis rinkinys, Curaprox

Puikus kelionių kompanionas?   Jokių kompromisų stiliui. Jokių kompromisų burnos sveikatai. Jūsų mėgstamiausi CURAPROX produktai jūsų lagamine, rankiniame bagaže - arba jūsų kišenėje.   Šio ryškaus, stilingo kelioninio rinkinio išmatavimai yra tik 9,5 cm x 6 cm. Viduje rasite:   CS 5460 kelioninis dantų šepetėlis: negailestingas apnašoms i..

Quickview

Ledinukas DentalCare XyliPOP, braškių skonio,Hager&Werken

Ledinukas pasaldintas ksilitoliu- BE CUKRAUS. Su kalcio laktatu; Be aspartamo, sorbitolio, laktozės ir glitimo; Braškių skonio; Remineralizuoja. Skonis: barškių. Pakuotėje: parduodama po 1 vnt, pilnoje pakuotėje 25 vnt...

Quickview

Vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta, Hager&Werken

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Savybės: - šereliai impregnuoti dantų pasta; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Idealiai tinka keliaujant, tarp valgių ir kaip dantų šepetėlis svečiams. Spalva: mėlyna. Pakuotėje: pardadama po 1 vnt, pilnoje pakuotėje yra 100 vn..

Quickview

Dantų kremas „GC Tooth Mousse“, GC

RecaldentTM gaunamas iš pieno baltymo kazeino. Nuo seno žinoma, kad pienas ir jo produktai saugo ir stiprina dantis. Pastaruoju metu atlikti tyrimai parodė, kad šią pieno savybę iš dalies suteikia kazeino baltymai, kurie turi unikalia savybe išlaisvinti itin reikalingus dantims kalcio jonus fosfatus ir fluoridus, kurie reikalingi pažeistam danties ..

Quickview

Dantų dygimo gelis kūdikiams, 8ml, Buccotherm

Natūraliai saldus BUCCOTHERM® dantų dygimo gelis yra pirmasis terminio šaltinio vandens pagrindu pagamintas ir ekologiškai certifikuotas balzamas, kuris kelia šypseną kūdikiams! Unikali sudėtis, sudaryta iš 98% natūralių ingredientų ir su natūraliais ekstraktais efektyviai sumažina dantų dygimo sukeliamus nepatogumus. Jo neutralus skonis pritaikyta..

Quickview

Liežuvio valiklis su dvejomis keteromis CTC 202, Curaprox

Liežuvio valiklis su dvejomis keteromis CTC 202. Liežuvio valiklis, kurio viena ketera yra lygi, o kita dantyta, todėl itin efektyviai nuvalomos bakterijos nuo liežuvio paviršiaus. ​​​​​​​ Blogas burnos kvapas gali kilti dėl bakterijų, esančių ant liežuvio, liežuvio įtrūkimuose ir tarpdančių tarpuose. Išvalant šias bakterijas, gali sumažėti arba..

Quickview

Vienkartiniai šepetėliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu, Hager&Werken

Vienkartiniai dantų šepetėliai impregnuoti dantų pasta. Savybės: - šereliai impregnuoti dantų pasta su ksilitoliu; - gaivus skonis; - nedidelė šepetėlio galvutė (2,5 cm); - higieniškai ir atskirai supakuota. Ksilitolis pasižymi antikariogeniniu poveikiu, mažina apnašas ir rūgštis formuojančias bakterijas. Idealiai tinka keliaujant, tarp valg..

Quickview

Žaisliukas ŪKIS, Hager&Werken

Žaisliukai- ūkio gyvūnėliai. Parduodama po 1 vnt. Pilnoje pakuotėje 100 vnt...

Quickview

Kramtoma guma, mėtų skonio, 20 vnt., Buccotherm

BUCCOTHERM ® yra be cukrė kramtomoji guma su Castéra-Verduzan terminiu šaltinio vandeniu, ksilitoliu ir mėta. Suteikia gaivų kvapą, padeda neutralizuoti rūgštis burnoje, ėduonies profilaktika. Padeda sumažinti dantų demineralizaciją, bei sumažina burnos sausumą. Kramtant kramtomąją gumą be cukraus, padidėja seilių srautas, kuris valo maist..

Quickview

Žaisliukas MEDALIS+DIPLOMAS, Hager&Werken

Specialus apdovanojimas kaip motyvacija drąsiems jauniems pacientams. Antspauduotas medalis su juostele ir diplomas. Pakuotėje: medalis- 1 vnt. diplomas- 1 vnt..

Quickview

Kramtoma guma Black Is White, 12 vnt., Curaprox

Kramtomojoje gumoje esanti aktyvuota anglis pašalina dantų spalvos pakitimus ir balina dantis jų nepažeidžiant. Hidroksilapatita remineralizuoja dantų emalį ir užpildo dantyse pradedančias formuotis ertmes. Gliukoksidazė suteikia antibakterinį efektą. Ksilitolis apsaugo nuo karieso ir suteikia saldumo. Mėtų skonio. Pakuotėje yra 12 vnt. kramtom..

Quickview

Pastilės sausai burnai Miradent Aquamed, Hager&Werken

Pastilės skatinančios seilių gamybą. Savybės:  - pasaldinta ksilitoliu; - padeda išlaikyti dantų mineralizaciją; * - be cukraus; - gaiviai vaisinis skonis * vartojant maistą, kuriame yra ksilitolio, o ne cukraus, yra palaikoma dantų mineralizacija. Atkreipkite dėmesį į įvairią ir subalansuotą mitybą bei sveiką gyvenimo būdą Pastaba: besa..

Quickview

Žaisliukas LAIKRODUKAS, Hager&Werken

Skirtingų spalvų laikrodukai su žaidimu viduje. Pakuotėje: 1 vnt...

Showing 1 to 15 of 70 (5 Pages)