Grid View:
Quickview

Dėžutė protezams BDC 111, žalios spalvos, CURAPROX, 1 vnt

Plastikinė dėžutė su tinkleliu protezams laikyti ir mirkyti. Praktiška,  puikiai tinka dantų protezų saugojimui ir stomatologinių prietaisų valymui. SAVYBĖS: Spalva: balta-mėtinė Kiekis pakuotėje: 1 vnt Gamintojas: Curaden..

Quickview

OlivaFix Gold Bio protezų klijai, BONYF, 75 g

ltin stiprios fiksacijos revoliuciniai protezų klijai su 30 proc. ypač tyru ekologišku alyvuogių aliejumi. Sveikesnė ir efektyvesnė alternatyva įprastiems protezų klijams.  Sudėtyje nėra aliejų gautų iš naftos chemikalų, kurie naudojant absorbuojasi į kūną per burnos audinius: 0% mineralinio aliejaus, 0% silikonų, 0% dažiklių, 0% konservantų, 0% c..

Quickview

OlivaFix Fresh protezų klijai, BONYF, 40 g

ltin stiprios fiksacijos revoliuciniai protezų klijai su 30 proc. alyvuogių aliejumi. Sveikesnė ir efektyvesnė alternatyva įprastiems protezų klijams. Sudėtyje nėra aliejų gautų iš naftos chemikalų, kurie naudojant absorbuojasi į kūną per burnos audinius: 0% mineralinio aliejaus, 0% silikonų, 0% dažiklių, 0% konservantų, 0% cinko, 0% vazelino. Ik..

Quickview

Koncentratas protezų mirkymui BDC 105, CURAPROX, 100 ml

Koncentratas protezų mirkymui, skirtas naudoti kartą per savaitę kietų apnašų valymui. Privalumai: - sudėtyje yra citrinos rūgšties ir eukalipto aliejaus - jokių abrazyvų, druskos rūgšties ir kitų burnos dirginimo šaltinių - padidėja dėvėjimo patogumas ir kasdienis užtikrintumas - dantų protezai išlieka kaip nauji metų metus - burna ir danten..

Quickview

Express dezinfekavimo tabletės, BONYF, 32 vnt

Šios putojančios dantų protezų, išimamų ortodontinių prietaisų ir kapų dezinfekcijos tabletės sukurtos greitam, giliam ir efektyviam valymui - vos per 3 minutes. Veikliųjų medžiagų derinys pašalina nešvarumus, maisto likučius, nikotiną, arbatą, kavą ir kitas dėmes. Gaivaus mėtų kvapo. SAVYBĖS: Skonis: gaivi mėta Kiekis pakuotėje: 32 vnt Gam..

Quickview

Nitradine dezinfekavimo tabletės, BONYF, 32 vnt

NitrAdine „Denture tabs“ yra putojančios tabletės, naudojamos protezams, ortodontiniams prietaisams valyti ir dezinfekuoti. Tabletės aktyviai pašalina, bioplevelę bei įvairius mikroorganizmus, įskaitant Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Adenovirus, Poliovirus ir Murine norovirus. Patentuota dezinf..

Quickview

OlivaFix Regular protezų klijai, BONYF, 40 g

ltin stiprios fiksacijos revoliuciniai protezų klijai su 30 proc. alyvuogių aliejumi. Sveikesnė ir efektyvesnė alternatyva įprastiems protezų klijams. Sudėtyje nėra aliejų gautų iš naftos chemikalų, kurie naudojant absorbuojasi į kūną per burnos audinius: 0% mineralinio aliejaus, 0% silikonų, 0% dažiklių, 0% konservantų, 0% cinko, 0% vazelino. Ik..

Quickview

Junior ortho dezinfekavimo tabletės, BONYF, 64 vnt

NitrAdine „Ortho Junior“ yra putojančios tabletės, naudojamos jaunuolių išimamiems ortodontiniams prietaisams valyti ir dezinfekuoti.  Tabletės aktyviai pašalina bioplevelę bei įvairius mikroorganizmus, įskaitant Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Adenovirus, Poliovirus ir Murine norovirus. Patentu..

Quickview

Šepetėlis protezų valymui BDC 152, žalios spalvos, CURAPROX, 1 vnt

Patentuotas šepetėlis protezų nuosėdų valymui. Omega spiralinis šepetėlis nuvalo anksčiau nepasiekiamas vietas jūsų protezų vidiniuose paviršiuose. Tvirti šereliai valo dantų protezų išorinį paviršių. Dėl ergonomiško dizaino lengvai laikosi rankoje. SAVYBĖS: Spalva: žalia Kiekis pakuotėje: 1 vnt Gamintojas: Curaden..

Quickview

Protezų priežiūros rinkinys BDC 190, CURAPROX

Rinkinyje yra viskas, ko reikia idealiai protezų priežiūrai. Rinkinio sudėtis: Kasdienis dantenų valymo gelis, 60ml. Koncentratas protezų mirkymui, 100ml. Dėžutė protezams laikyti ir mirkyti, su tinkleliu. Protezų šepetėlis. Dantenų masažavimui – švelnus ir minkštas dantų šepetėlis. SAVYBĖS: Gamintojas: Curaden  ..

Out Of Stock
Quickview

Dėžutė protezams BDC 110, mėlynos spalvos, Curaprox

Plastikinė dėžutė su tinkleliu protezams laikyti ir mirkyti. Praktiška plastikinė dėžutė su tinkleliu puikiai tinka dantų protezų saugojimui ir stomatologinių prietaisų valymui. Gamintojas: Curaden, Šveicarija...

Out Of Stock
Quickview

AphtoFix kremas opų gydymui, BONYF, 10 g

Unikalios formuluotės apsauginę plėvelę formuojantis kremas, skirtas vietiniam burnos opų, dantų protezų ar kitų ortodontinių prietaisų sukeltų dantenų sudirgimo gydymui, skausmo mažinimui. Kremas pradeda veikti ir aktyvuojasi vos susilietęs su seilėmis - sukuria apsauginį sluoksnį, kuris ne tik mažina skausmą, bet padeda greičiau gyti, stimuliuot..

Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)