Grid View:
Quickview

Tarpdančių šepetėliai, CURASEPT PROXI PREVENT P08, 0,8 mm, 5 vnt

Prevencinės, kasdienės linijos naudojimo Proxi P08 tarpdančių šepetėlis, prieinamumas 0,8 mm. Tai priemonė, skirta pašalinti tarpdančiuose susidariusias apnašas, užsilikusius maisto likučius, kurių dantų šepetėlis ar dantų siūlas nepašalina, dėl ko formuojasi apnašos.  Teisingai ir maksimaliai pašalintos susidariusios apnašos, padeda sumažinti t..

Quickview

Tarpdančių šepetėliai, CURASEPT PROXI PREVENT P09, 0,9 mm, 5 vnt

Prevencinės, kasdienės linijos naudojimo Proxi P09 tarpdančių šepetėlis, prieinamumas 0,9 mm. Tai priemonė, skirta pašalinti tarpdančiuose susidariusias apnašas, užsilikusius maisto likučius, kurių dantų šepetėlis ar dantų siūlas nepašalina, dėl ko formuojasi apnašos.  Teisingai ir maksimaliai pašalintos susidariusios apnašos, padeda sumažinti t..

Quickview

Tarpdančių šepetėliai, CURASEPT PROXI PREVENT P06, 0,6 mm, 5 vnt

Prevencinės, kasdienės linijos naudojimo Proxi P06 tarpdančių šepetėlis, prieinamumas 0,6 mm. Tai priemonė, skirta pašalinti tarpdančiuose susidariusias apnašas, užsilikusius maisto likučius, kurių dantų šepetėlis ar dantų siūlas nepašalina, ko pasekoje fromuojasi apnašos.  Teisingai ir maksimaliai pašalinta susidariusi apnaša, padeda sumažinti ..

Quickview

Tarpdančių šepetėliai, CURASEPT PROXI PREVENT P11, 1,1 mm, 5 vnt

Prevencinės, kasdienės linijos naudojimo Proxi P11 tarpdančių šepetėlis, prieinamumas 1,1 mm. Tai priemonė, skirta pašalinti tarpdančiuose susidariusias apnašas, užsilikusius maisto likučius, kurių dantų šepetėlis ar dantų siūlas nepašalina, dėl ko formuojasi apnašos.  Teisingai ir maksimaliai pašalintos susidariusios apnašos, padeda sumažinti t..

Quickview

Tarpdančių šepetėliai, CURASEPT PROXI T12, 1,2 mm, 6 vnt

Gydomosios linijos naudojimo Proxi T12 tarpdančių šepetėlis, prieinamumas 1,2 mm. Tai priemonė, skirta pašalinti tarpdančiuose susidariusias apnašas, užsilikusius maisto likučius, kurių dantų šepetėlis ar dantų siūlas nepašalina, dėl ko formuojasi apnašos.  Teisingai ir maksimaliai pašalintos susidariusios apnašos, padeda sumažinti tarpdančių be..

Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)