Blakstienų serumas NANOLASH, 3 ml

Dalintis:
  • Dalintis:

Džiaukitės net iki 50% ilgesnėmis blakstienomis vos po 30 dienų naudojimo. Aktyvus serumas veiksmingai ilgina, tankina ir storina blakstienas, o svarbiausia – pasižymi natūralia ir saugia sudėtimi.
„Nanolash“ buvo kuriamas naujausių technologijų, ilgų klinikinių ir dermatologinių testų dėka. Unikalus blakstienų serumas dabar yra nepakeičiamas kiekvienos moters makiažo krepšelyje.
 
Kaip jis veikia?
Serumo komponentai prasiskverbia į odą, pasiekdami blakstienų šaknis ir veikdami iš vidaus. Pripildyti veiksmingų medžiagų, plaukų folikulai augina stiprias, tankias ir labai ilgas blakstienas per ypač trumpą laiką.
 
Natūralu ir saugu
Serumo formulės pagrindą sudaro aukščiausios kokybės, specialiai atrinkti ingredientai, kurie užtikrina optimalų blakstienų augimą. Dėl to blakstienos išauga ilgesnės, stipresnės ir tankesnės.
„Nanolash“ efektyvumą patvirtino dešimtys tyrimų ir daugybės vartotojų iš viso pasaulio nuomonės.

  • Saugi ir blakstienoms nekenkianti formulė
  • Testus atliko nepriklausomi tyrimų institutai
  • Unikalūs, visiškai saugūs ingredientai
  • Nekeičia rainelės spalvos
  • Patikrinta oftalmologų
  • Nesukelia uždegimo
SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 3 ml
Gamintojas: Trendmark Limited Spolka Jawna

Naudojimas yra paprastas ir lengvas, kadangi visas procesas panašus į įprastą linijos nupiešimą akių pieštuku. Produktą naudokite tiksliai toje vietoje, kur blakstienos liečiasi su oda, ties viršutinių ir apatinių blakstienų linija. Įsitikinkite, kad oda sausa, ant jos nėra makiažo ar  kremo. Serumą naudokite vakarais, prieš einant miegoti.
Pasiekę norimą blakstienų ilgį ir tankumą, serumą vėliau galite naudoti 2-3 kartus per savaitę. Taip jos išsaugos norimą efektą bei bus aprūpintos naudingomis medžiagomis.
Plačiau apie naudojimą skaitykite ant pakuotės.
 
SVARBU:
„Nanolash“ nerekomenduojama naudoti nepilnametėms, maitinančioms, nėščiosioms, būsimoms mamoms ar žmonėms, kuriems yra taikoma chemoterapija. Jei jums taikomas akių gydymas, prieš naudodami priemonę, pasikonsultuokite su savo gydytoju. Priemonę naudoti taip, kaip nurodyta ant pakuotės.