Apie mus

Mūsų įmonė – UAB „Pardes“ savo veiklą odontologijos prekių ir medžiagų srityje pradėjo 1994 m. Per šiuos metus bendradarbiaudami su odontologinių priemonių gamintojais ir šalies odontologais sukaupėme didelį žinių ir patirties bagažą bei savo asortimente atrinkome tik ypač kokybiškus produktus, kurie yra užsitarnavę savo vardą tiek Europoje, tiek visame pasaulyje. 


Dirbame tiek profesionalui, tiek kiekvienam. Tvirtai tikime, kad puiki burnos ir dantų priežiūra yra raktas į visapusišką sveikatą, o teisingai prižiūrėdami dantis, galime juos išsaugoti tvirtus ir sveikus net ir senatvėje. DantųPiežiūra.lt e-parduotuvėje ir fizinėse parduotuvėse Kaune ir Klaipėdoje kiekvienas besirūpinantis savo dantų sveikata gali atrasti viską, ko reikia puikiai kasdienei ir specialiai dantų priežiūrai. 


Odontologai ir kiti dantų priežiūros profesionalai Pardes.lt atras itin platų odontologijos medžiagų ir priemonių asortimentą – nuo vienkartinių, dezinfekcinių ar burnos higienos priemonių iki instrumentų, kompozitų ir kitų odontologinių medžiagų. Mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi užtikrinti geriausią bendradarbiavimo patirtį ir būti patikimu partneriu besirūpinančiu visomis reikiamomis medžiagomis sklandžiam dantų priežiūros specialistų darbui.
Dalintis: