Izotoninis nosies purškalas CASTERA, 100ml

  • Gamintojas: Castera
  • Prekės kodas: PFCAS06001
  • Prieinamumas: Laikinai neturime
Dalintis:
  • Dalintis:
Valo ir drėkina jautrią nosies gleivinę. CASTERA® izotoninis nosies purškalas drėkina sausą nosies gleivinę ir padeda išvalyti išdžiūvusias gleivinės išskyras. Dėl Castera terminio vandens tyrumo ir unikalios mineralinės sudėties CASTERA® nosies purškalas tinka žmonėms, turintiems jautrią gleivinę. Purškalas padeda sumažinti žiedadulkių, dulkių, alergenų bei kitų dirgiklių atsiradimą nosies ertmėje.
Kadangi tirpalas yra praturtintas jūros vandeniu, turinčiu daug jūros druskos, jis yra izotoninis. Jūros druskos koncentracija yra identiška fiziologinei nosies gleivinės ląstelių koncentracijai. Tirpale nėra jokių konservantų.
SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 100 ml
Gamintojas: Laboratoire Odost


 
 

Sudėtis:
CASTERA savo produkciją gamina iš kaip įmanoma mažiau sudėtinių dalių, o kad užtikrintų savo produktų grynumą ir kokybiškumą, gamybai atrenka tik natūralius ir ekologiškus augalinės kilmės ingredientus.
Terminis šaltinio vanduo iš Castera apylinkės, Prancūzijoje: šis vanduo, esantis visų mūsų gaminių sudėtyje, yra plačiai žinomas dėl savo raminančių, antioksidacinių bei priešuždegiminių savybių jau nuo 1817 metų.
Jūros vanduo: tirpalas yra izotoninis, kadangi jo sudėtyje yra jūros vandens.