Medicom

Grid View:
Quickview

Pirštinės Vitals latex be pudros XS 1127-A, Medicom

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. Spalva: natūrali Dydis: XS Pakuotėje: 100 vnt *Nuotrauka yra orientacinio pobūdžio, realybeje gali skirtis..

Quickview

Pirštinės Vitals latex be pudros S 1127-B, Medicom

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. Spalva: natūrali Dydis: S Pakuotėje: 100 vnt *Nuotrauka yra orientacinio pobūdžio, realybeje gali skirtis..

Quickview

Pirštinės latex XS su lanolinu 1163-A, Medicom

Natūralaus kaučiuko latekso vienkartinės pirštinės su lanolinu ir vitaminu E. Gerai priglunda prie rankų. Puikus tamprumas, tvirtumas bei apsauga. Be pudros. Dydis: XS Storis: 0,13 mm, 5,1 mln Pakuotėje: 100 vnt..

Quickview

Pirštinės latex L su lanolinu 1163-D, Medicom

Natūralaus kaučiuko latekso vienkartinės pirštinės su lanolinu ir vitaminu E. Gerai priglunda prie rankų. Puikus tamprumas, tvirtumas bei apsauga. Be pudros. Dydis: L Storis: 0,13 mm, 5,1 mln Pakuotėje: 100 vnt..

Quickview

Pirštinės Vitals latex be pudros M 1127-C, Medicom

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. Spalva: natūrali Dydis: M Pakuotėje: 100 vnt *Nuotrauka yra orientacinio pobūdžio, realybeje gali skirtis..

Quickview

Pirštinės Vitals latex be pudros L 1127-D Medicom

Vienkartinės pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos. Puikiai apgaubia ranką. Be pudros. Spalva: natūrali Dydis: L Pakuotėje: 100 vnt..

Out Of Stock
Quickview

Seilių atsiurbėjai 15 cm (žali), Medicom

Seilių atsiurbėjai yra lankstūs, dėl viduje esančios vielutės išlaiko tokią formą, kurios jums reikia. Suapvalintas antgalis nedirgina gleivinės. Išmatavimai: 15 cm Spalva: žali Pakuotėje: 100 vnt..

Out Of Stock
Quickview

Seilių atsiurbėjai 15 cm (violetiniai), Medicom

Seilių atsiurbėjai yra lankstūs, dėl viduje esančios vielutės išlaiko tokią formą, kurios jums reikia. Suapvalintas antgalis nedirgina gleivinės. Išmatavimai: 15 cm Spalva: violetinė Pakuotėje: 100 vnt..

Out Of Stock
Quickview

Seilių atsiurbėjai 15 cm (skaidrūs), Medicom

Seilių atsiurbėjai yra lankstūs, dėl viduje esančios vielutės išlaiko tokią formą, kurios jums reikia. Suapvalintas antgalis nedirgina gleivinės. Išmatavimai: 15 cm Spalva: skaidri Pakuotėje: 100 vnt..

Out Of Stock
Quickview

Seilių atsiurbėjai 15 cm (oranžiniai), Medicom

Seilių atsiurbėjai yra lankstūs, dėl viduje esančios vielutės išlaiko tokią formą, kurios jums reikia. Suapvalintas antgalis nedirgina gleivinės. Išmatavimai: 15 cm Spalva: oranžinė Pakuotėje: 100 vnt..

Out Of Stock
Quickview

Seilių atsiurbėjai 15 cm (mėlyni), Medicom

Seilių atsiurbėjai yra lankstūs, dėl viduje esančios vielutės išlaiko tokią formą, kurios jums reikia. Suapvalintas antgalis nedirgina gleivinės. Išmatavimai: 15 cm Spalva: mėlyni Pakuotėje: 100 vnt..

Quickview

Seilių atsiurbėjai 15 cm (geltoni), Medicom

Seilių atsiurbėjai yra lankstūs, dėl viduje esančios vielutės išlaiko tokią formą, kurios jums reikia. Suapvalintas antgalis nedirgina gleivinės. Išmatavimai: 15 cm Spalva: geltona Pakuotėje: 100 vnt..

Quickview

Medvilniniai voleliai N2/300g, Medicom

Seilių ir kraujo sugertukai, 100% medvilnė. Minkšti ir elastingi. Labai absorbuojantys (5x svorio) Be latekso ir chloro, be fluorescencijos.  Išmatavimai: #2, 10 mm x 38 mm Pakuotėje: 300 g..

Quickview

Pirštinės latex S su lanolinu 1163-B, Medicom

Natūralaus kaučiuko latekso vienkartinės pirštinės su lanolinu ir vitaminu E. Gerai priglunda prie rankų. Puikus tamprumas, tvirtumas bei apsauga. Be pudros. Dydis: S Storis: 0,13 mm, 5,1 mln Pakuotėje: 100 vnt..

Quickview

Pirštinės latex M su lanolinu 1163-C, Medicom

Natūralaus kaučiuko latekso vienkartinės pirštinės su lanolinu ir vitaminu E. Gerai priglunda prie rankų. Puikus tamprumas, tvirtumas bei apsauga. Be pudros. Dydis: M Storis: 0,13 mm, 5,1 mln Pakuotėje: 100 vnt..

Showing 1 to 15 of 19 (2 Pages)