CASTERA

Grid View:
Quickview

Terminio šaltinio vandens dulksna, 300ml, Castera

Atvėsinkite ir nuraminkite jautrią odą. Sužinokite daugiau: Dėl savo tyrumo ir unikalios mineralinės sudėties „Castera“ terminis šaltinio vanduo tinka jautrios odos priežiūrai visiems šeimos nariams. Šis vanduo – lyginantis ir gydantis odą antioksidantas. „Castera“ terminio vandens dulksna padeda išsaugoti sveiką odą. Idealiai tinkantis tiek ve..

Quickview

Prausimosi gelis kūdikiams su terminiu šaltinio vandeniu, 400ml, Castera

Šis prausiklis rūpinasi jautria kūdikio oda ir plaukais, juos valo bei suteikia malonų kvapą. Kadangi prausiklio sudėtyje yra Castera terminio šaltinio vandens, sertifikuoto ekologiško rugiagėlių vandens bei sertifikuoto ekologiško alijošiaus ekstarkto, prausiklis drėkina bei suteikia švelnumo.   ·         Puikiai tinka kūnui ir plaukams ·  ..

Quickview

Izotoninis nosies purškalas, 100ml, Castera

Valo ir drėkina jautrią nosies gleivinę. CASTERA® izotoninis nosies purškalas drėkina sausą nosies gleivinę ir padeda išvalyti išdžiūvusias gleivinės išskyras. Dėl Castera terminio vandens tyrumo ir unikalios mineralinės sudėties CASTERA® nosies purškalas tinka žmonėms, turintiems jautrią gleivinę. Purškalas padeda sumažinti žiedadulkių, dulkių,..

Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)