CASTERA

Grid View:
Quickview

Terminio šaltinio vandens dulksna CASTERA, 50ml

Sudėtis: Kosmetikos gaminiai kuriami iš kuo mažiau sudėtinių dalių. Atrenkant natūralius, FITO ir sertifikuotus ekologiškus ingredientus, kad būtų užtikrinta kiekvieno produkto grynumas. 100% „Castera“ terminis šaltinio vanduo: „Castera“ terminis šaltinio vanduo, turintis daug druskinių (vertingų) mineralų ir oligoelementų, jau nuo 1817 m. yra ži..

Quickview

Terminio šaltinio vandens dulksna CASTERA, 300ml

Atvėsinkite ir nuraminkite jautrią odą. Dėl savo tyrumo ir unikalios mineralinės sudėties „Castera“ terminis šaltinio vanduo tinka jautrios odos priežiūrai visiems šeimos nariams. Šis vanduo – lyginantis ir gydantis odą antioksidantas. „Castera“ terminio vandens dulksna padeda išsaugoti sveiką odą. Idealiai tinkantis tiek veidui, tiek kūnui, šis va..

Quickview

Prausimosi GELIS kūdikiams CASTERA su terminiu šaltinio vandeniu, 400ml,

Šis prausiklis rūpinasi jautria kūdikio oda ir plaukais, juos valo bei suteikia malonų kvapą. Kadangi prausiklio sudėtyje yra Castera terminio šaltinio vandens, sertifikuoto ekologiško rugiagėlių vandens bei sertifikuoto ekologiško alijošiaus ekstarkto, prausiklis drėkina bei suteikia švelnumo. - Puikiai tinka kūnui ir plaukams - Hipoalerginis, d..

Quickview

Izotoninis nosies purškalas CASTERA, 100ml

Valo ir drėkina jautrią nosies gleivinę. CASTERA® izotoninis nosies purškalas drėkina sausą nosies gleivinę ir padeda išvalyti išdžiūvusias gleivinės išskyras. Dėl Castera terminio vandens tyrumo ir unikalios mineralinės sudėties CASTERA® nosies purškalas tinka žmonėms, turintiems jautrią gleivinę. Purškalas padeda sumažinti žiedadulkių, dulkių, al..

Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)