Regeneruojantis kremas, VITACREME B12, 50 ml

  • Gamintojas: Darvidis
  • Prekės kodas: 115000
  • Prieinamumas: Laikinai neturime
Dalintis:
  • Dalintis:

Vitacreme B12 yra šveicariška odos priežiūros produktų linija, pripažinta visame pasaulyje dėl unikalaus pagrindinio ingrediento - vitamino B12. Šioje linijoje į produktų sudėtį įeina stipri bioktyviojo vitamino B12 forma, sukurta remiantis naujausiais tyrimais, įrodančiais glaudų ryšį tarp odos senėjimo bei B12 vitamino kiekio odoje. Įrodyta, kad pakankamas vitamino B12 kiekis odoje apsaugo odą nuo senėjimo, pažeidimų, egzemos ir aplinkos žalos, atkuria jaunatvišką odos išvaizdą, neleidžia susidaryti ankstyvosioms raukšlėms.
Regeneruojantis kremas yra tinkamas visų tipų odai, ypač sausai ir labai sausai. Vitamino B12 bei kitų komponentų derinys apsaugo nuo ankstyvųjų odos senėjimo požymių ir veiksmingai su jais kovoja. Turtinga tekstūra regeneruoja ir drėkina odą, suteikdama jai unikalų minkštumą. Be šių savybių, regeneruojantis kremas dar:
- išlygina arba sumažina naujus ar senus randus, kuriuos sukelia spuogai
- skatina gijimą
- palengvina nudegimus
- padeda išvengti odos lupimosi po saulės nudegimo
- palengvina ir ramina suskilinėjusią ir įtrūkusią odą.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 50 ml
Gamintojas: Optima Cosmetic of Switzerland Darvidis SA

Kiekvieną rytą ir vakarą tepkite ant kruopščiai nuvalyto ir toniku paruošto veido bei kaklo odos srities. Masažuokite švelniais sukamaisiais judesiais iki visiško produkto įsigėrimo. Tobulam rezultatui pasiekti prieš tai rekomenduojama naudoti Vitacreme B12 serumą nuo senėjimo požymių.

Pagrindinės veikliosios medžiagos: kukurūzų aliejus, salicilo rūgštis, alantoinas, vitaminas B12.