Veido serumas prieš senėjimą, VITACREME B12, 30 ml

  • Gamintojas: Darvidis
  • Prekės kodas: 1178
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:
Prekių kainos matomos prisijungus
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Vitacreme B12 yra šveicariška odos priežiūros produktų linija, pripažinta visame pasaulyje dėl unikalaus pagrindinio ingrediento - vitamino B12. Šioje linijoje į produktų sudėtį įeina stipri bioktyviojo vitamino B12 forma, sukurta remiantis naujausiais tyrimais, įrodančiais glaudų ryšį tarp odos senėjimo bei B12 vitamino kiekio odoje. Įrodyta, kad pakankamas vitamino B12 kiekis odoje apsaugo odą nuo senėjimo, pažeidimų, egzemos ir aplinkos žalos, atkuria jaunatvišką odos išvaizdą, neleidžia susidaryti ankstyvosioms raukšlėms.
Ypač koncentruotų veikliųjų medžiagų kokteilis, veiksmingai kovojantis su raukšlėmis. Serumas yra gausus vertingų vitaminų, specialiai parinktų atsižvelgiant į jų regeneruojančias ir atstatančias savybes. Jis skirtas vietiniam naudojimui, ypač „varnos kojelių“ ir veido išraiškos raukšlių gydymui. Jo poveikis aiškiai matomas jau nuo pirmojo naudojimo – oda atjaunėja ir tampa švelnesnė. Puikiai dera kartu su Vitacreme B12 regeneruojančiu kremu.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 30 ml
Gamintojas: Optima Cosmetic of Switzerland Darvidis SA

Kiekvieną rytą ir vakarą tepkite ant kruopščiai nuvalyto ir toniku paruošto veido ir kaklo. Švelniai masažuokite, kol visiškai įsigers. Po to rekomenduojama naudoti regeneruojantį kremą Vitacreme B12 arba jūsų pasirinktą dieninį arba naktinį kremą. Galima naudoti bet kuriuo dienos metu.

Pagrindinės veikliosios medžiagos: Hidrolizuoti kviečių baltymai, alantoinas, niacinamidas (vitaminas B3), hialurono rūgštis, cianokobalaminas (vitaminas B12), acetilheksapeptidai-8, pieno baltymų kompleksas, ekstraktas Centella Asiatica.