Dantų balinimo juostelės, SMILEPEN Power Whitening Strips, 14 vnt

  • Gamintojas: Swisswhite GmbH
  • Prekės kodas: 4260528551262
  • Prieinamumas: Laikinai neturime
Dalintis:
  • Dalintis:

Šveicarijos prekės ženklas SwissWhite sukūrė balinimą namuose Smilepen, kurio poveikis yra kliniškai įrodytas. Pastebimas pašviesėjimas ir dantų apnašų sumažėjimas įvyksta vos per savaitę. Pagrindinė PAP veiklioji medžiaga ftalimido-peroksi-kaproinė rūgštis priklauso moderniausiai dantų balinimo technologijai be rizikos pažeisti dantų emalį. Įrodyta, kad jis balina dantis taip pat efektyviai, kaip ir tradicinės vandenilio peroksido formulės.
Power balinimo juostelės padaro jūsų dantis baltesnius iki 8 tonų vos per 7 dienas. Be to, Smilepen Power balinimo juostelėse yra hialurono ir hidroksiapatito, kurie stiprina dantis ir rūpinasi dantenomis, todėl tinka ir jautriems dantims.
Pirmuosius rezultatus pamatysite jau po vienos procedūros!

Rekomendacija:
Prieš naudodami pirmą kartą įsitikinkite, kad neturite negydytų ertmių ar gingivito. Jei nesate tikri, prieš naudodami pirmą kartą pasitarkite su savo odontologu. Atkreipkite dėmesį, kad dantų spalvą lemia ne tik spalva, bet ir emalio bei dentino savybės. Pavyzdžiui, pilkų atspalvių negalima pakeisti į labai šviesiai baltą atspalvį net ir ilgai naudojant. Rekomenduojame prieš pirmą kartą tepant dantis nufotografuoti (nenaudojant blykstės!), kad vėliau būtų galima palyginti.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 14 juostelių
Gamintojas: Swisswhite GmbH 

Prieš naudodami nuvalykite ir nusausinkite dantis. Tiesiog nulupkite apsauginę plėvelę nuo didesnės juostelės ir uždėkite lipniąją juostelių pusę ant dantų viršaus ir tvirtai paspauskite. Tada užlenkite apatinį galą aplink dantis.
Pakartokite apatinę dantų eilę su mažesne juostele. Norėdami gauti geriausius rezultatus, palikite juosteles ant dantų 30-60 minučių.
Tada nuimkite juosteles ir tiesiog praskalaukite burną.

Įspėjimas:
Venkite gelio patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant praplaukite akis pakankamu kiekiu vandens. Prieš naudodami pirmą kartą, pasitarkite su savo odontologu ir atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį. Visada vadovaukitės instrukcijomis! Naudojimo metu kartais gali atsirasti dantenų dirginimas arba dantų jautrumas. Nenaudokite produkto, jei sergate dantenų uždegimu arba negydytu dantų ėduonimi. Nenaudokite produkto, jei esate alergiškas vienai ar kelioms balinamojo gelio sudedamosioms dalims. Šis produktas nėra skirtas jaunesniems nei 18 metų asmenims. Laikyti sausoje ir vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Aqua, Glycerin, Propylene glycol, Pap, Hydroxyapatite, Mentha Piperita oil, Cellulose gum, Hyalurocin acid, Pvp, Strontium citrate, Calcium sodium phosphosilicate, Sodium hexamethaphosphate, Tetrasodium pyrophosphate, Calcium pyrophosphate, Ananas sativus fruit extract, Tocopheryl acetate, Menthol, Sodium hydroxide.