Balinanti dantų pasta CURASEPT Gold luxury whitening 75 ml ir dantų šepetėlis + KOSMETINĖ DOVANŲ!

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: 2010
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:
Prekių kainos matomos prisijungus
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:
Curasept „Luxury“ linijos inovatyvios ir itin stiprios balinimo formulės dantų pastos naudojamos kartu su dantų šepetėliu, kuris yra sukomplektuotas pakuotėje. Rezultatas – balti dantys ir spindinti šypsena be jokio nemalonaus dantų jautrumo jausmo. Auksinės arba juodos spalvos kosmetinė DOVANŲ!

CURASEPT Luxury – tai inovatyvi, stipriu dantų balinimo poveikiu pasižyminti prabangi dantų priežiūros linija. CURASEPT Luxury rinkinius sudaro dantis balinanti ir stiprinanti dantų pasta, naudojama kartu su dantų šepetėliu bei dovana jums – aukso arba juodos spalvos kosmetinė.

Šios linijos dantų pastos yra papildytos veikliosiomis medžiagomis, kurios papildo viena kitą ir ne tik efektyviai balina dantis, bet ir dėl sudėtyje esančio hidroksiapatito, juos remineralizuoja, atstato emalį ir jį papildo trūkstamomis medžiagomis. Taip jūs nejausdami papildomo jautrumo balinimo pastos naudojimo metu, galite džiaugtis keliais tonais baltesniais ir tuo pačiu tvirtesniais dantimis.

Rinkiniuose esantis dantų šepetėlis kartu su dantų pasta padeda pasiekti dar geresnį rezultatą – keliais tonais baltesni dantys ir sustiprintas emalio sluoksnis, kurį jums gali suteikti tik tyrimais patvirtinta CURASEPT Luxury linija.
Be SLS bei alkoholio sudėtyje.

 CURASEPT LUXURY Gold Lux rinkinys

Curasept „Gold Lux“– tai inovatyvios ir itin stiprios balinimo formulės dantų pasta. Dėka veikliųjų ingredientų bendro veikimo bei sinergijos dėsnių pritaikymo, medžiagų papildymo viena kita, produktas ne tik efektyviai balina dantis, bet ir dėl sudėtyje esančio patentuoto unikalaus hidroksiapatito remineralizuoja ir atstato emalį, papildo trūkstamomis medžiagomis. Koloidinis auksas sudėtyje apsaugo sudirgusią burnos gleivinę net po oksidacinio streso.

Į rinkinį įeina:

  • CURASEPT Gold Luxury balinanti dantų pasta su koloidiniu auksu
  • CURASEPT Gold Luxury auksinės spalvos dantų šepetėlis
  • CURASEPT kosmetinė – DOVANŲ!
Kosmetinės spalva auksinė.

SAVYBĖS:
Fluorido kiekis:1450 ppm 
Abrazyvumas: <49 RDA
Gamintojas: Curasept S.p.A.

Žymos: Curasept, Balinanti dantu pasta, Dantu pasta su auksu, Remineralizuojanti dantu pasta, Dantu sepetelis, Dovana, Kosmeine, Baltiems dantims