Fluidas su aktyviu deguonimi be fluoro BLUEM, 500ml

  • Gamintojas: Bluem
  • Prekės kodas: OFI500
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:
Prekių kainos matomos prisijungus
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Fluidas su aktyviu deguonimi be fluorido.
Veikia antibakteriškai. Sudėtyje esantis aktyvus deguonis efektyviai naikina blogąsias bakterijasnekenkdamas gerosioms, mažina apnašų atsiradimą. Antibakterinėmis savybėmis pasižymi ir sudėtyje nedidelėmis koncentracijomis esantys aktyvaus deguonies šaltiniai – Manuka medus ir sodos perboratas.
Skatina ir spartina žaizdų gijimą. Efektyviai spartina ląstelių regeneraciją, kolageno gamybą taip pagreitindamas žaizdų gijimą.
Mažina burnos terpės rūgštingumą. Sudėtyje esantis ksilitolis skatina seilių išsiskyrimą ir taip padeda neutralizuoti rūgštis.
Didina dantų atsparumą ėduoniui. Sudėtyje esantis laktoferinas* ir ksilitolis veikia antibakteriškai ir mažina apnašų atsiradimą, jų prikibimą prie dantų.
Išsiskiria aukštu efektyvumu ir kokybe.
Privalumai:
- dvigubai didesnė aktyvaus deguonies koncentracija lyginant su Blue®M skalavimo skysčiu
- sukurtas turintiems jautrią burnos gleivinę, tinka po chemoterapijos
- padeda gydyti, sumažinti ir apsaugoti nuo: kraujuojančių dantenų, alveolito, periodontito ir peri-implantito, žaizdų po danties traukimo, impantavimo ar chemoterapijos, protezų sukeltų žaizdų, taip pat esant periodontinėms kišenėms
- sudėtyje nėra SLS ar SLES, dirbtinių skonių, dažiklių ar sulfatų.
Medicininės paskirties produktas (CE)

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 500 ml
Gamintojas: Blue®M

Aqua, Glycerin, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Perborate, Sodium Gluconate, Cellulose Gum, Sodium Methylparaben, Sodium Saccharin.