Mikrozid Jumbo dezinfekcinės servetėlės su dėžute, SCHULKE&MAYR, 200 vnt

  • Gamintojas: Schulke&Mayr
  • Prekės kodas: 580041
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:
Prekių kainos matomos prisijungus
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Servetėlės skirtos greitai paviršių ir medicininės įrangos dezinfekcijai. Jų sudėtyje nėra aldehidų, todėl nedirgina kvėpavimo takų, nesukelia kosulio ir nedirgina odos. Servetėlės yra gausiai sudrėkintos alkoholiu, todėl pasižymi geromis valančiomis savybėmis, gerai drėkina ir veikia paviršių, išdžiūsta nepalikdamos apnašų. Mikrozid® AF Jumbo yra išskirtinai didelės servetėlės (net 27cm x 20cm), todėl jomis galite nuvalyti didesnį paviršiaus plotą. Paruoštos naudojimui.
Tik profesionaliesiems vartotojams. Dezinfekuoti nedidelius paviršius, įrenginius, inventorių, išskyrus medicinos prietaisus, sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose.
Paruoštos naudoti servetėlės skirtos mažų paviršių, įrenginių, inventoriaus, išskyrus medicinos prietaisus, dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose ir grožio salonose. Naudojamos dezinfekuoti varinius, žalvarinius, palstikinius, stiklinius, guminius ir kt. paviršius.


SAVYBĖS:
Dydis: 27cm x 20cm
Kiekis pakuotėje: 200 vnt ir dėžutė
Gamintojas: Schulke&Mayr

Ištraukite servetėlę iš dėžutės – dozatoriaus ir atplėškite. Viena servetėle galima apdoroti 100 cm2 lygaus paviršiaus, ekspozicijos laikas – 2 min. Dezinfekuojamas paviršius turi būti drėgnas ne mažiau kaip 2 min. Didesniems plotams dezinfekuoti galima naudoti kelias servetėles. Panaudotą servetėlę išmesti į atliekas.
Atsargumo priemonės: Nenaudoti veido odos dezinfekcijai. Netinka alkoholiui neatspariems paviršiams (akrilas ir kt.). Abejojant, kad biocidinis produktas gali gadinti dezinfekuojamą paviršių, visada išbandyti ant nedidelio ploto.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.