Naujiena asortimente: MEDICOM SafeMatrix matricos – lengva kaip 1, 2, 3

Naujienos
Sausio 12d. 2023
Paskelbė: UAB Pardes
Naujiena asortimente: MEDICOM SafeMatrix matricos – lengva kaip 1, 2, 3

Mūsų asortimentą papildė dar viena naujiena – tai MEDICOM SafeMatrix matricos moliarams ir premoliarams. Šios matricos turi kotelį, kurio pagalba galėsite lengvai suveržti / atlaisvinti matricą, o pačios matricos lengvai prisitaikys prie danties anatomijos ir užtikrins glaudų tarpdančių kontaktą.

Kaip jas naudoti?

1. Paruoškite matricą:
Paruoškite SafeMatrix žiedą įspausdami prie jo esantį fiksatorių toje pusėje, kurioje norite veržti žiedą, kol fiksatorius bus viename lygyje su laikikliu. Ši pusė turi būti prie dantenų. Žiedas kūgio forma prisitaiko prie danties anatomijos.

2. Uždėkite ir suveržkite:
Atsargiai užėkite matricos žiedą ant danties. Suveržkite žiedą sukdami kotelio apačioje esantį sraigtelį pagal laikrodžio rodyklę. Jei reikalinga, žiedo formą adapduokite prie danties, taip pat galite naudoti kaištukus.

3. Atlikę restauraciją, nuimkite matricą:
Atstatykite dantį atkuriamuoju užpildu, kietindami kompozitą kaip įprastai. Atlaisvinkite ir nuimkite matricos žiedą sukdami kotelio apačioje esantį sraigtelį prieš laikrodžio rodyklę. Štai ir viskas!

SafeMatrix matricų privalumai:

  • Universalus naudojimas: Tinka visoms MO / OD ir MOD tipo ertmėms, taip pat kauburių atstatymui ir kaip apsauginis skydas gretimiems dantims pasiruošimo metu.
  • Suderinamumas: Gali būti naudojamos su visomis atkuriamosiomis medžiagomis, kaištukais ir koferdamo gumomis.
  • Optimali adaptacija: Priveržimo mechanizmas ir kūgio formos adaptavimasis prie danties užtikrina glaudų tarpdančių kontaktą.
  • Patogus naudojimui dizainas: Siauras kaklelis ir užapvalinti kampai užtikrina saugų ir lengvą priėjimą procedūros metu.
  • Higieniška: Kiekviena matrica yra supakuota atskirai. Tai vienkartinė priemonė, kuriai nėra reikalingas perdirbimas.

Norėdami sužinoti apie pilną SafeMatrix asortimentą ar įsigyti prekes, susisiekite su savo asmeniniu UAB „Pardes“ vadybininku arba bendraisiais kontaktais: +370 620 82250, info@pardes.lt.

Dalintis:
Atgal į naujienų sąrašą