Tapome oficialiais INSPIRO kompozitų atstovais!

Naujienos
Lapkričio 10d. 2022
Paskelbė: UAB Pardes
Tapome oficialiais INSPIRO kompozitų atstovais!
Susipažinkite su naujiena mūsų asortimente – šveicariškais ypač aukštos kokybės homogeniniais nano hibridiniais kompozitais INSPIRO, kurie jau spėjo susilaukti daug puikių Lietuvos odontologų atsiliepimų.
Unikalios INSPIRO kompozito mechaninės, cheminės ir optinės savybės ir natūralaus sluoksniavimo konceptas taikant du – emalio ir dentino sluoksnius leidžia tobulai mimikuoti natūralią danties struktūrą ir išvaizdą bei pasiekti ypač estetiškus rezultatus.

  INSPIRO kompozito išskirtinumai:

  • Unikali ištobulinta homogeninė nano hibridinė technologija suderina paviršiaus lygumą ir mechaninį stiprumą.
  • 8 BODY (dentino) ir 5 SKIN (emalio) spalvos praplečia VITA skalės ribas bei leidžia nepriekaištingai pritaikyti kompozito spalvą visoms natūraliai gamtoje esančioms dentino variacijoms bei balintiems dantims.
  • Mažas susitraukimas, kurį suteikia nano technologija ir didelis užpildo kiekis (83%).
  • Nepriekaištingas poliravimas ir blizgesio išlaikymas.
  • Antibakterinis paviršius ir mažesnis apnašų kaupimasis dėl cinko ir fluoro dalelių užpilde.
  • Puikios optinės savybės, natūrali fluorescencija ir opalescencija.
  • Geras atsparus abrazijai.
  • Dauguma dentino ir emalio spalvų yra galimos tiek atkuriamosios, tiek takios (Flow) medžiagos pavidalu.
  Inspiro kompozitas pasižymi gerokai platesniu nei VITA skalės spalvų pasirinkimu: 8 INSPIRO dentino (BODY) spalvos pasižymi tuo pačiu atspalviu, tačiau skirtingu spalvos intensyvumu, tuo tarpu 5 emalio (SKIN) spalvos pasižymi skirtingais atspalviais. Derindami dvi – dentino ir emalio spalvas, neabejotinai atrasite idealiai tinkančią ir tobulai natūralių dantų atspalvį mimikuojančią spalvą.
  Parinkti idealią spalvą ir suderinti dviejų sluoksnių spalvas padės INSPIRO gidas su realiais kompozito pavyzdžiais ir lentelė su VITA skalės spalvų atitikmenimis.

  Norėdami sužinoti daugiau informacijos ar įsigyti prekes, susisiekite su savo asmeniniu UAB „Pardes“ vadybininku arba bendraisiais kontaktais: +370 620 82250, info@pardes.lt.
  Dalintis:
  Atgal į naujienų sąrašą