Standartinės elektrinio dantų šepetėlio galvutės PHILIPS Sonicare C3 Premium Plaque Defence, HX9042/33 juodos spalvos, 2 vnt

  • Gamintojas: PHILIPS
  • Prekės kodas: HX9042/33 JUODA
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:
Prekių kainos matomos prisijungus
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:
Gilius tarpdančius išvalanti šepetėlio galvutė.
Unikalus kaip šypsena valymas. „C3 Premium Plaque Defense“ prisitaiko prie dantų ir dantenų kontūrų, nes turi minkštus, lanksčius šonus, dėl kurių kontaktas su paviršiumi yra 4 kartus didesnis, nei naudojant įprastą šepetėlio galvutę, o valymas malonus ir gilus.
  • Pašalina iki 10 k. daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis. Dėl lankstaus dizaino pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų sunkiai pasiekiamose vietose, kad valymas būtų iš tikrųjų gilus palei dantenų liniją ir tarpdančiuose.
  • Iki 4 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi, kad giliai valytumėte be pastangų. Naudojant prisitaikančią valymo technologiją, valymas šepetėliu kaskart pritaikomas asmeniškai. Minkšti guminiai šonai lankstosi, kad „Premium Plaque Defence“ prisitaikytų prie dantų ir dantenų formos, sugertų per didelį spaudimą valant šepetėliu ir pagerintų „sonic“ valymo galią. Šereliai prisitaiko prie dantų ir dantenų formos, todėl kontaktinis paviršius yra iki 4 kartų didesnis, nei valantis įprasta šepetėlio galvute, kad valymas sunkiai pasiekiamose vietose būtų gilesnis.
  • Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems rezultatams pasiekti. Visada išsivalysite kiek įmanoma geriausiai su „BrushSync™“ poravimo režimo funkcija. Šepetėlio galvutė „Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defence“ sinchronizuojama su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“, parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, kad valymas būtų išskirtinis. Jums tereikia pradėti valytis.
SAVYBĖS:
Spalva: juoda
Kiekis pakuotėje: 2 vnt
Gamintojas: Philips