Stiprinamasis dantų gelis CURASEPT Biosmalto Caries abrasion and erosion braškių skonio 150 ml ir 20 vnt kapų

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: 1824
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:
Prekių kainos matomos prisijungus
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Inovatyvus ir unikalios sudėties produktas, padės džiaugtis stipriais dantimis bei sveika šypsena.

Naudojamas produktas remineralizuoja jūsų dantis nuo giliausių audinių, ne tik paviršiniuose sluoksniuose. Braškių skonio, gelio konsistencijos produktas nesuteka į gerklę.

Patogus naudoti, 150 ml kiekio užteks ilgam. Gali būti naudojamas kaip profilaktika, stiprinant dantis.

Tai itin tinkamas ir greitas sprendimas gastroezofaginio refliukso pažeistiems dantims stiprinti, esant stipriai demineralizacijai, nusidėvėjusių dantų gydymui, nudilusių dantų gydymui, norint pastiprinti dantis profilaktiškai.

Naudingas pacientams, turintiems ortodontinius prietaisus, ir turintiems polinkį į demineralizaciją (kenčia nuo Sjogreno sindromo, diabeto, chemoterapijos/radioterapijos metu).

Puikiai tinka vaikams. Silpnų ir ėduonies paveiktų dantų stiprinimui / gydymui ar tiesiog sveikų vaiko dantų profilaktikai. Dėka unikalios, inovatyvios gelio formulės F-ACP ir kitų papildomų elementų, remineralizacijos procesas vyksta itin gerai ir efektyviai. Kompleksą sudaro amorfinis kalcio fosfatas, citratas, karbonatas bei fluoras. Amorfinis kalcio fosfatas itin greitai virsta hidroksiapatitu – natūraliu dentino bei emalio funkcijas atliekančiu pakaitalu.
BeSLS ir laktozės savo sudėtyje. 

SVARBU! Jei gelis naudojamas vaikams iki 12 m., šią procedūrą jiems privalo atlikti tėvai arba prižiūrėti juos procedūros metu. Nenaudoti, jeigu vaikas nemoka pašalinti perteklio / likučio spjovimo būdu. Negalima nuryti, šalinti spjovimo būdu.
SAVYBĖS:
Skonis: braškių
Fluoro kiekis: 1450 ppm
Kiekis pakuotėje: gelis 150 ml, vienkartinės kapos M ir L dydžio po 10 vnt
Gamintojas: Curasept S.p.A

Ant kapos užtepkite reikiamą kiekį produkto, kad užpildytumėte pusę jo aukščio. Užteptą Impact mousse gelį palikite 3-5 minutes. Išstumkite perteklinį produktą be skalavimo. Rekomenduojama tęsti gydymą namuose su kasdienės linijos "Curasept Biosmalto Bio active comlex" dantų pasta bei skalavimo skysčiu. Esant stipriam ėduonies dilimui ir erozijai, prireikus pakartoti procedūrai specialitas savo kabinete tą gali padaryti po 7 dienų. 
Be SLS savo sudėtyje. 
Pastaba: Naudoti tik išoriniam naudojimui, nenuryti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti padidėjusio jautrumo ar alergijos vienam ar daugiau komponentų atveju. Laikyti atokiau nuo šviesos ir šilumos šaltinių.