Tarpdančių šepetėliai, CURASEPT PROXI T13 CONE, 1,3 mm, konuso formos, 25 vnt

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: Proxi T13 CONE N25
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:
Prekių kainos matomos prisijungus
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Gydomosios linijos naudojimo Proxi T13 tarpdančių šepetėlis, prieinamumas 1,3 mm. Idealiai tinka implantams, fiksuotiems protezams ir ortodontiniams prietaisams. Konuso formos.

Tai priemonė, skirta pašalinti tarpdančiuose susidariusias apnašas, užsilikusius maisto likučius, kurių dantų šepetėlis ar dantų siūlas nepašalina, dėl ko formuojasi apnašos.  Teisingai ir maksimaliai pašalintos susidariusios apnašos, padeda sumažinti tarpdančių bei dantenų kraujavimą, neutralizuoja nemalonius halitozės simptomus, itin veiksminga prieš karieso susidarymą.

Itin rekomenduojama prieš įvedant į tarpdantį Proxi tarpdantinį šepetėlį ant šerelių galų uždėti Curasept 0,5 % chlorheksidino gelio dezinfekcijai bei idealiam rezultatui užtikrinti.

CURASEPT Proxi Prevent linija rekomenduojama didesnėms tarpdančių ertmėms, kurios atsiranda dėl dantenų problemų, netaisyklingos dantų padėties arba dantų protezavimo – karūnėlių, implantavimo.

Tarpdantiniuose Proxi šepetėliuose integruota novatoriška „Safe Stop“ sistema – atraminė gumytė tarp rankenėlės ir šerelių, švelniam ir visiškai netraumuojančiam tarpdantinio šepetėlio įvedimui į tarpdantį. Atraminė gumytė taip pat užtikrina didesnį metalinės šerdies stabilumą ir pagerina tarpdantinio šepetėlio valdymą jo naudojimo metu.

CURASEPT Proxi Prevent tarpdantinių šepetėlių kokybę garantuoja ISO atitikties standartus atitinkantys sertifikatai.

Didesnį atsparumą nei įprastai garantuoja daugybė atliktų laboratorinių tyrimų, patvirtinančių atsparumą pakartotiniam lenkimui ir tempiamąjį  stiprumą, didesnį už ISO standarte nustatytą ir rekomenduojamą.

Kiekvienoje pakuotėje yra 25 tarpdančių šepetėliai su laikikliais. Kiekvienas šepetėlis turi apsauginį dangtelį maksimaliai higienai.

SAVYBĖS:
Dydis: 1,3 mm
Kiekis pakuotėje: 25 vnt
Gamintojas: Curasept S.p.A